Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rendben lenne az, ha titokban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendben lenne az, ha titokban szexkapcsolatot alakítanék ki egy férfival, miközben a családom nem tud erről? 20/L

Figyelt kérdés

Egy csalódásokkal teli komoly kapcsolaton vagyok túl egy éve és pár napja döntöttem el, hogy nincs szükségem egy új komoly kapcsolatra (legalábbis egy ideig). Szeretném egy kicsit élvezni az életet, de a családtagjaim mindig is elvették tőlem ezt a lehetőséget. Pl: soha nem mehettem bulizni, hiába múltam már el 18.


Most annyiban változott a helyzet, hogy már egy kicsit sajnálnak engem, hogy ennyire nem szocializálódtam, (nincsenek barátaim, magányos vagyok) szóval talán már nem lennének annyira szigorúak, ha egy kicsit kilépnék a komfortzónámból. Szerencsére távol vagyok tőlük. Anyám mondjuk közelebb van, de nem szoktam vele találkozni bizonyos okok miatt. (Alkesz)

Viszont félek, ha kitudódik, mivel akkor is egy ribi voltam a szemükben, (ki is mondták) amikor komoly szándékokkal voltam kapcsolatban valakivel. Anyum pedig olyan, hogy bárkit szétverne a heves indulatai miatt.

Nem tudom, hogy belevágjak e. A férfit valamennyire ismerem, tehát nem random alak lenne. Az biztos, hogy nem lenne hosszútávú, mivel nem itt lakik, de szívesen utazik ilyen szándékkal is.



2021. szept. 17. 23:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Na hogy áll az ügy?
2021. okt. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Az apja már kitagadta.
2021. okt. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

4


te nagyon gyakorlott vagy a témában. téged is szívesen megkeféllek.

2021. okt. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Csúnya véget szoktak érni az érzelmek miatt
2021. okt. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!