Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek egy kövér lánnyal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy kövér lánnyal sem könnyebb összejönni mint egy vonzó csinos fiatal lánnyal?

Figyelt kérdés
2021. szept. 17. 23:57
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
85%
Én elv kövér vagyok, de ha ilyen a hozzá állásod esélyed nem lenne nálam
2021. szept. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
52%
Pedig de, sokkal könnyebb. Tapasztalat. (Mondjuk, szerencsére nekem be is jönnek.)
2021. szept. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
De valószínűleg könnyebb összejönni vele. De egy kövér nő is lehet szexi és vonzó. Nekem nagyon tetszenek.
2021. szept. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Mkdir ***** válasza:
81%

Nem. Mivel ők is érző emberi lények vágyakkal, gondolatokkal, igényekkel.

Akármennyire is azt hiszik a kisfiúk hogy ha valaki nagyobb akkor már megszunt embernek lenni. Félreértés ne essék férfi vagyok, sportos és 75 kiló. De nem tudok ilyen mellett szó nélkül emlmenni

2021. szept. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
67%

#4: Mi köze ennek ahhoz, hogy érző lények? Minden ember érző lény, whoaaa... Ettől függetlenül, általában akinek jobbak a lehetőségei, jobban is válogat. Ez ilyen egyszerű. Ez igaz külsőre, belsőre, végzettségre és még 1000 dologra.

Azért a simp méter kiakadt rendesen.

2021. szept. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 Mkdir ***** válasza:
32%
Az kis tudorka, hogy nem következik automatikusan az hogy aki dagadt vagy testes egyből értéktelen mint egy tárgy vagy nem fogja értéktelennek érezni magát.az hogy kinek mik a lehetőségei nem függnek igazán testi adottságoktok kivéve ha eléggé felszínes az ember, de ezt úgyis tudod ugye? 🙂
2021. szept. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
60%

Kedves simp. Kérlek, próbáld is meg értelmezni, amire reagálsz.

Az általad kis tudorkának nevezett emberek (azaz én), volt már nem egy kövér csajjal. Kb. az égvilágon semmit sem kellett ehhez nyújtanom és konkrétan ők nyomultak. Valamiért topmodellek soha.

Azt meg sehol sem írtam ám, hogy aki túlsúlyos, az egyből értéktelen lenne vagy tárgy. Ez mégis, hogy jött ide? :D

A lehetőségek meg de, függnek a külsőtől is. Ne legyünk már álszentek. Értem én, hogy simpfalván ezt a szöveget nyomod, de a valóság nem ilyen. A külső igenis számít. Az emberek többsége meg felszínes.

2021. szept. 18. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 Mkdir ***** válasza:
65%
Nem írtad le szó szerint ez igaz, csak szépen becsomagoltad. A szépség szubjektív. Függ a kinézettől tudorka de nem úgy ahogy próbálod érvényre juttatni mondandód. Mindenki válogat de ettől még nem lesz senki értéktelenebb vagy kevesebb esélye megfelelő!! És itt a hangsúly a megfelelőn van partnert párt találni. Lehet hogy te épp a kovereket vonzod ilyen a kinézeted ki tudja. 🙂 Akkor ezek szerint ha tetszel nekik akkor az ő egyszerűbb alacsony mercejuknek felelsz csak meg? Lehet hogy igazad van. 🙂 Bár a személyes tapasztalatom pont az amit álszentségnek titulalsz. Szomorú hogy kiveszik az emberség a világból és csak droidok maradnak.
2021. szept. 18. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
63%

Nem csak az gáz, hogy simp vagy, hanem az is, hogy mennyire korlátolt. Hiába próbálod erőlködve rám húzni, SEHOL sem állítottam olyat, hogy ez vagy az értéktelenebb. Egyszerűen kevesebb embernek tetszik. Ennyi. Ez tőled, tőlem független dolog.

Ember... Szerintem ne szívj többet, ne gyárts konteókat, ne nyomd fullba a simpet, hanem ÉRTELMEZZ szöveget.


"Szomorú hogy kiveszik az emberség a világból és csak droidok maradnak."

Ha szomorúnak találod, te miért vagy droid?

2021. szept. 18. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
81%

#8

Bazdmeg az egy két indokolatlanul nagy egójú nőt kivéve bármelyik duci nőt megdugom bármikor. Ők a lista alján vannak, mivel még szexelni se lehet velük normálisan sorry.

2021. szept. 18. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!