Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek egy kövér lánnyal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy kövér lánnyal sem könnyebb összejönni mint egy vonzó csinos fiatal lánnyal?

Figyelt kérdés
2021. szept. 17. 23:57
1 2 3
 11/22 Mkdir ***** válasza:
88%

Most néztem meg mi az a simp amire oly büszkén utalsz minden kommentedben 🤣🤣🤣

Te nethuszár te 🤣🤣

2021. szept. 18. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
54%
#11: Te a simp tökéletes definíciója vagy... :D
2021. szept. 18. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 Mkdir ***** válasza:
Tudod én veled ellentétben vonzom a nőket és nem csak plátóian itt már eleve megbukott a kis netbuksi szlengvadász dedózás. És igen az emberi értékek rohadt fontosak akár dagadt valaki akar sovány. Akár intelligens akár óvodás szintén van ugye érted. Ha ettól a fejedben simp vagyok ám legyen. Ettől a való életben még nagyon jól fogok aludni 🤣
2021. szept. 18. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
56%

Senki nem írta, hogy a kövérek értéktelenek vagy nincsenek érzéseik. De egy kapcsolathoz - még egy szexkapcsolathoz is - fontos a külső. Nem lehet azt mondani, hogy nem számít. És a többség tisztában van azzal, hogy ezen a piacon milyen értéket képvisel.


Volt két testesebb barátnőm. Mindketten azonnal elmondták az első szeretkezés után, hogy mennyire jó pasi vagyok. Csinosabb lányok nem mondogattak ilyeneket. Az egyik testesebbnek csak egyszer kellett mondanom, hogy akarok tőle valamit és már meg is nyíltak a lehetőségek.

Megismertem egy nem kifejezetten topmodell nőt nemrég. (Semmit nem akarok tőle. Már csak azért sem, mert van egy "álmaim nője" menyasszonyom.) Ha ettől a nőcitől a legbunkóbb stílusban csak ennyit kérdeznék:

- Megdugjalak?

Akkor azonnal igent mondana.


Az érem másik oldala: Volt olyan lány, aki szintén legalább 200%-os volt nálam. Éveken át nem akartam elengedni, hogy ő semmit nem akar tőlem. Ha nem lett volna rá egy jelentkező sem, akkor valameddig biztosan eljutottunk volna.

2021. szept. 18. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

#13: Neked annyira számítanak az értékek, hogy fel sem fogod, mit írnak neked... Pl. leírtam én is, hogy nem csak plátóian vonzok nőket, de téged ez sem igazán izgatott.

Szerintem a simp fogalmát sem igazán sikerült felfognod.


#14-esnél a pont, de gondolom őt sem sikerül majd felfogni.

2021. szept. 18. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Sokkal könnyebb. Azokat kerülik a pasik, sokkal több szingli van. Kereslet - kínálat.

Nekem kb 5 perc volt megbeszélni a szexet.

Ha nem vagy kretén akkor könnyen fog menni.

2021. szept. 18. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Még h könnyebb. Tudod a megtöbb molettebb csajnak milyen gátlásaik vannak a sértegetések, gúnyolódások miatt? Emiatt sokszor utálják ha férfiak akarják felszedni, mert félnek. Szerintem a telt nők kb 10%-a max a magabiztosabb. Én elfogadtam magam így, mert tudom az okát miért nem fogyhatnék (nem érdekelnek a fitnesses, dietetikus kommentek) és én ugyanúgy megválogatom kivel akarok bármit is. A kérdésedből ítélve neked már mind1 ki csak legyen valaki alapon csajoznál kevés munkával. Szerintem engedd el a dolgot.
2021. szept. 18. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

#17: Pont ezek miatt a sértegetések miatt ugranak könnyebben arra, ha végre valaki szépet mond nekik és pont ezért próbálják ezzel felépíteni az önértékelésük.

Amúgy én fél év alatt fogytam laza 20 kilót, minden nehézség nélkül... :D

2021. szept. 18. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
58%

Egy kövér lány az miért ne lehetne vonzó fiatal és csinos?


74kiló vagyok és 22 éves. Csinosan öltözködök, figyelek a külsőmre. A leggyakoribb jelző amit rám használnak a férfiak az az, hogy szexi. Nem az alakja tesz valakit csinossá, hanem az öltözködése, a kiállása a tartása stb...


Csinosnak tartanak így is, és néha még én is meglepődök azon, hogy milyen jó férfiak próbálnak meg futni utánam és a tőlem vékonyabb barátnőimet meg egy csomóan még csak észre sem veszik.

2021. szept. 18. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

#19: Itt most tényleg ennyire probléma van mindenki szövegértésével? :( SENKI nem mondta, hogy egy kövér lány ne lehetne vonzó.

Egyébként a korod helyett a magassággal lehetett volna valamit kezdeni, mert simán lehet, hogy jó a testtömegindexed vagy csak pár plusz kiló van rajtad.

2021. szept. 18. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!