Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik olyan hogy egy heteros...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan hogy egy heteroszexuális férfi nem kívánja a szexuális együttlét semmilyen formáját egy adott pillanatban vagy nap vagy időszakban de az önkielégítést igen?

Figyelt kérdés

2021. szept. 18. 08:46
 1/10 anonim ***** válasza:
23%
Nem hiszem hogy létezne ilyen.
2021. szept. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Az önkielégítés nem a szex ellenfele.


Amikor gyorsan kiacspja az ember, az egyfajta feszültség oldás. Amit olyankor is lehet használni, mikor nem akar az ember a másikra ráhangolódni, csak önzőn egy kis élvezetre vágyik.


Simán lehet ilyen, az másik kérdés, hogyha rendszeres, és a szex rovására megy, akkor ott kapcsolati probléma is van.

2021. szept. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Néha előfordul hogy nem akarok semmi másra figyelni csak kicsapni és kész.

Szex közben figyelni kell a partnert hogy mi jó neki, mennyire erősen vagy gyengéden nyomjam, figyelni hogy nehogy hamar elélvezzek.

Van hogy egy szimpla kiverés jobb.

2021. szept. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy tévedek, de arra következtetek, hogy a kérdező nő, akivel a partnere nem akar szexelni.

A véleményem az, hogy a pasas téged nem kíván, de másokat igen.

Ha teheted, vess véget ennek a kapcsolatnak, ez már nem sok gyönyört tartogat számodra.

2021. szept. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok, csak a puszta kíváncsiság vezérelt.
2021. szept. 18. 09:42
 6/10 A kérdező kommentje:
Én aszexuális vagyok ezért nekem az önkielégítés bőven elég, csak kíváncsi voltam hogy a hetero férfi társaim mit gondolnak erről.
2021. szept. 18. 09:44
 7/10 A kérdező kommentje:
Mivel aszexuális vagyok ezért nem igazán látok bele a hetero férfiak fejébe.
2021. szept. 18. 09:44
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

4-es vagyok.

OK értem, de ha aszexuális vagy, akkor mire vered ki?

Valami azért mégis felizgat, nem?

2021. szept. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Van egy rosszhírem! Ha önkielégítéssel oldod meg, akkor nem vagy aszexuális (bármennyire is 2021 trendi kifejezése, az "én aszexuális vagyok", mert lecsengett a 2020-as "én aspergeres vagyok", és a 2019-es "én nárcisztikus vagyok" láz.


most minden második ember aszex.

2021. szept. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

4-es:Vannak olyan dolgok amik felizgatnak de annak nem sok köze van a hagyományos értelemben vett szexualitáshoz, ebből kifolyólag lehet nem aszexuális vagyok, igazán sehova sem tudom magam besorolni.

5-ös:Szerintem rengeteg aszexuális ember van aki végez önkielégítést, de lehet neked van igazad, nem tudom, egyébként asperger szindrómás vagyok és ez nem vmi süket duma, hanem pszihiáterek mondták nekem hogy minden jel arra mutat hogy az vagyok, ez még nincs bízonyitva, de az autizmusomról papírom is van, és én úgy tudom hogy az asperger az autizmus egyik enyhébb formája

2021. szept. 18. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!