Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok nagyrészének volt már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nagyrészének volt már egyéjszakás kalandja?

Figyelt kérdés

Milyen gyakran mennek ilyenbe bele kb?

Egy szép lánynak, akinél sok fiú próbálkozik lehet olyan hogy sosem volt kalandja?


2021. szept. 20. 17:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
39%

A nagy részének NEM volt, akinek meg igen az van annyira bölcs, hogy nem beszél róla :D

A külső megjelenésnek (szép vs. átlagos vs. nem annyira helyes) semmi köze ahhoz hogy kinek milyen a habitusa, személyisége, avagy mennyire könnyen kezeli a szexualitását. Ismerek pár úgymond elég nyitott hölgyet van köztük csinos, meg átlagos is akiről senki meg sem mondaná hogy a legvadabb gangbangeket tartja hétvégente. Meg ismerek olyan nagyon csinos nőt is akinek a férje volt az eddigi egyetlen pasija.

2021. szept. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem úgy 75%-nak igen.

Mesélek egy sztorit. Tök normális, aranyos nő ismerkedett egy ismerősömmel. Randiztak, nem egyből egymás ágyába bújva. Igen ám, de a nő előadta, hogy neki minimum 8-10 randi kell ahhoz, hogy bármi olyasmi legyen. A csávó kivárta, teljesen korrekten állt hozzá. A csaj meg közben összejárt kupakolni egy alfahímmel. Mikor kiderült, az volt a magyarázat, hogy ő komolyat keres, de amíg nem talál, joga van a szexhez, mert az hiányzik neki. A srác közben meg újságolta az ismerőseinek, hogy megfogta a nővel az Isten lábát, milyen normális. Ennyit a nőkről. Azt sem hiszem el nekik, amit kérdeznek. 🙃

2021. szept. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
52%

"Meg ismerek olyan nagyon csinos nőt is akinek a férje volt az eddigi egyetlen pasija."


És ezt te honnan veszed? Ha nagyon csinos, biztos lehetsz benne, hogy megtolták már jópáran (akár férjuram mellett is). Nagyon sunyik a nők ilyen téren.

2021. szept. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
76%
#2 vagyok újra. Sunyik, igen. Pl. tavaly simán megdughattam volna egy 3 gyerekes bombanőt a férje mellett. Azt mondta nekem, rendben van a házasságuk, jó a szex a férjével, mégis valami hiányzik. Lóvé dögivel, mindenük megvan. Csak az én józan eszemen múlt, hogy nem baxtam meg. A gyerekeit néztem.
2021. szept. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Volt már. Nem annak terveztem, de olyan rossz volt a szex, hogy mégegyszer ezt nem kívántam átélni.
2021. szept. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Amig azt hittem hogy majd ebbol szerelem lesz kihasznalták már tizenévesen a naivitásomat..


Nem egy éjszakas kalandnak hívnám az ilyeneket, hanem pár óráa szivatasnak meg "gyerek megrontasnak", nem is tudom melyik passzolna rá legjobban

2021. szept. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
#6 Ebből hogyan lehetne megállapítani, hogy ki tud jobban megb***ni?
2021. szept. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
67%
Miért te nem tudod belőle megmondani 8-as?
2021. szept. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
#9 honnan tudnám???? Ez egy kép. Azt honnan tudjam, melyik fog jobban felizgatni, ügyesebben nyalni, jobban használni a farkát? Azt nem lehet ránézésre megmondani.
2021. szept. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%
Mert te éreznéd a jobb oldali kis pici vékony kukit?
2021. szept. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!