Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szombaton el van tervezve egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szombaton el van tervezve egy egèsz èjszakás szeretkezès.. Mivel már nem vagyok tini,így a libidóm is kevesebb.Mivel tudnám a potenciámat felturbózni?

Figyelt kérdés

2021. szept. 20. 18:19
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Jó..okè,ha nem is egèsz èjszakán át,de legalább egy nem felsülős 5,6 perces menet erejèig.

Teljesen egèszsèges vagyok, pár napja volt totál vèrkèpem..

Inkább mentális gondjaim vannak..szorongás, felsülès gondolata stb.. ès ezek miatt már hanyagoltam a szexet,ès a hús vèr valóságot.

2021. szept. 20. 19:29
 12/14 anonim ***** válasza:
36%

Megértelek haver, nekem is ugyanilyen problémáim vannak. De egy dolgot hagy tanácsoljak: ne értékeld túl magad, az egész éjszakás és az 5-6 perces szex között óriási szakadék tátong.


40F

2021. szept. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
27%
Leírtam mit csinálj, és miket szerezz be. Innentől rajtad múlik
2021. szept. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
31%

Pár napig ne egyél egészségtelen kaját, sok gyümölcs, zöldség, nézz utána mi tesz jót a keringésnek. Mi nyáron voltunk kettesben az asszonnyal gyerekek nélkül, előtte készültem rá én is, sok áfonyát ettem, meg sok folyadékot ittam, rendbe rakja a szervezetet. Többször is dugtunk naponta, pedig csak heti 1-2 szokott lenni. Mindenkinek csak ajánlani tudom az ilyen alkalmakat.

Persze a rendszeres sport nem hiányozhat, azt meg nem lehet egy hét alatt bepótolni.

2021. szept. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!