Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a lány nem mondja el, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a lány nem mondja el, hogy szűz, észreveszi a fiú?

Figyelt kérdés
2021. szept. 21. 21:25
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
Tapasztalt pasi már az udvarlási fázisban észreveszi. Amúgy meg nem tökmindegy? Ha szűz lenne és tetszik akkor nem dugnád meg?
2021. szept. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Lazy Lover ***** válasza:
55%
Igen de szerintem inkább mond el
2021. szept. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%

Ha a lány nem mondja el, csak magával baxik ki mindenféle értelemben.

Egyrészt hazugsággal indít egy kapcsolatot, bármilyen is az a kapcsolat.

Másrészt kifejezetten gyerekes tulajdonság ez a másnak tűnni akarás..

Végül pedig egy értelmes férfi egész másképp bánik egy szűz lánnyal, mint egy tapasztalttal. Nem mindegy a lány szempontjából sem fájdalom terén, hogy miként foglalkoznak vele az első szex előtt.

2021. szept. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
41%
Nekem nyugodtan elmondhatnád. Ez nem hátrány, sőt dicsőség, hogy én vehetném el.
2021. szept. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%
Ha a pasi tapasztalt akkor igen! Ha ő is szűz akkor nem!
2021. szept. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
63%

Nem feltétlenül. Az enyém nem jött rá, pedig tapasztalt volt.

Az udvarlásnál már nagyon jártas voltam az ismerkedésben amikor őt megismertem, sejtelme sem volt róla, hogy még nem volt barátom, sőt...


Az első szex előtt pedig már egy éve gyakoroltam élethű dildón + szexpasi torzón (egy idő után nagyobb méreten is, biztos ami biztos), úgyhogy a fájdalommal, a befogadással nem volt gond, úgymond már be voltam járatva, ráadásul a mozgásban is volt már rutinom. Nyilván élőben nem olyan lovagolni mint egy letapasztott dildón, de tudtam mire támaszkodni, már tudtam nekem hogy, mi jó. Ami póz nem ment, azt megmondtam neki hogy ne csináljuk, mert nekem nem jön be.

Végeredményben szerintem azért nem jött rá, mert nagyon gátlástalan voltam, nem voltam félénk, szégyenlős. Ha így lett volna, tuti rájön. Dehát ez ellen lehet tenni.

2021. szept. 22. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
56%
6. Hát akkor te már nem voltál szűz!!!
2021. okt. 6. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan eset, hogy nem vérzik a lány és nem is nehéz megdugni, ilyen esetben nem biztos, hogy a férfi észre veszi.
2021. okt. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!