Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi az amit szexuális téren...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az amit szexuális téren nem tudsz megbeszélni a partnereddel? És miért?

Figyelt kérdés

2021. szept. 21. 22:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Azt hogy gyengédségre és előjátékra vágyom. De nem tudom megbeszélni vele mert őt ez nem izgatja csak a durvább dolgok és mintha a falnak beszélnék.
2021. szept. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Az orális szexet. Nem szeret lecumizni.
2021. szept. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%

1

Szintén. Előjáték nélkül ne rakja br mert még nem vagyok képes befogadni.

2021. szept. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
1, 3, és ezt miért nem lehet megbeszélni? Annyira nem lehet valaki "süket" hogy ne hallja amikor kéred, vagy irányítod hogy még várjon nem engeded hogy behatoljon és kész. Még nyalatod magad.
2021. szept. 21. 22:51
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

#3

Egyébként ebből a szempontból jól jön egy nagy farkú pasi, mert én pl be sem bírom tenni a farkam hosszú előjáték nélkül

2021. szept. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%
Meg tudom vele beszéni, csak leszarja:D ez számít?:')
2021. szept. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
57%
Idáig egyetlen dolgot nem tudtam vele megbeszélni mindössze. Hogy hogy hozzak össze szexet egy másik személlyel úgy, hogy előtte ne bukjak le. A miértjét gondolom nem kell magyarázni.
2021. szept. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
6-os akkor nem beszéltétek meg, nem jutott el a mély tudatába és nem állapodtatok meg benne. Rábólint de csak azért hogy hagyjad már. De értelmet nem nyert a kérésed. És az hogy tovább nyalatod magad, vagy addig nem nyílik a combod a farkának amíg nem érzed hogy kellően nedves vagy az nem működik nálad? Vagy ügyesen kiszolgálja magát? :D
2021. szept. 21. 23:12
 9/13 anonim válasza:
100%
Mindent meg lehet beszélni! Egyedi dolog, hogy kit mi izgat fel, max nevettek rajta együtt, ha olyan.. Az ilyenekről muszáj beszélni. A volt párom sokáig titkolt valamit, én ezt éreztem rajta, mindig kérdezgettem. Nagyon szemérmes és egy teljesen hétköznapi dologról volt szó végül. Közelebb hozza az feleket, ha tudjuk mire vágyik a másik, akár szexről van szó, akár nem.
2021. szept. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
1.vagyok. mondtam neki hogy mit szeretnék. Ok megértette. Azóta is várom mikor szexelünk előjátékkal. És nem csak annyi hogy vedd le a bugyid had rakjam be és fojtogassalak közben. Vagy szopjál naponta többször de te semmit nem kapsz cserébe.
2021. szept. 22. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!