Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha valakivel flörtölök és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakivel flörtölök és kívánjuk egymást, akarjuk a szexet is, mit tegyek ha megvan és lent elkezd simogatni? (Egyéjszakásnál, nem párkapcsolatban)

Figyelt kérdés
Fiúk, Ti hogy várnátok el a közlést? Lányok, mit szoktatok mondani?

2021. szept. 22. 09:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
41%
Én biztos így is meg dugnálak!
2021. szept. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
63%
Azt írtad egyéjszakásról van szó. Hát akkor eleve le se beszélem a talit vagy nem megyek el buliba ismerkedni nem?:D és akkor nem kell odáig eljutni, hogy simogat és le kell állítsam. Vagy te véresen akarsz dugni egyéjszakásban?:D aligha vállalnák ezt be a pasik. Még kapcsolatban meg tartós szexkapcsolatban persze akit nem zavar azzal mehet, de egyéjszakásban?:D ráadásul neked is sokkal könnyebb összeszedni valami szart így. Nem is értem mit is tervezel igazából
2021. szept. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
38%
Minek kezdtél bele ha megvan?
2021. szept. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
84%

mivel egyéjszakásban ilyet még nem éltem át, mert általában a lányok nem visznek fel idegeneket amikor éppen véreznek, de amikor a párommal összejöttünk és oda került a sor, akkor éppen megjött neki és ezt elmondta és mondta, hogy ettől ő még nagyon szívesen játszik velem.

Én mondtam neki, hogy szeretném az elsőt rendesen, közösen, szóval vártunk és akkor csak együtt aludtunk

2021. szept. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Nem keresem kulonosebben, de csak ha eppen iszogatok barataimmal es jon egy ember akivel flortolunk es egymashoz melegedunk …
2021. szept. 22. 13:54
 16/16 anonim ***** válasza:
0%
Velem is kikezdett egyszer egy csaj! Reggel 8.-tól du. 4.-ig szexeltem vele. Este már írt SMS-t hogy ezt a napot minél hamarább meg kell ismételni!
2021. szept. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!