Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk ti másképp viselkedtek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leiyla kérdése:

Fiúk ti másképp viselkedtek az ágyban ha egyéjszakás kalandnál illetve ha párkapcsolatban vagytok szerelmesen?

Figyelt kérdés
Van különbsog és ha igen mi?
2019. dec. 25. 18:00
 1/4 anonim ***** válasza:
63%

Egyélyszakásnál tapasztalat szerint nem tudok elélvezni.

Párkapcsolatban igen.

2019. dec. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez alapvetően partnertől függ, bár nekem nem igazán van akkora statisztikai alapom, hogy meg tudjam teljesen ítélni. De egyébként azzal akit szeretsz sokkal meghittebb és érzelmesebb tud lenni, mint egy olyan személlyel akivel csak szexelsz egyet.
2019. dec. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha párkapcsolatban szerelmes vagyok - márpedig csak ilyen kapcsolatban gondolkodtam mindig is - akkor eleve arról szólnak a napok, de a kapcsolat minden része, hogy szeretjük egymást, hogy ragaszkodunk egymáshoz, és odafigyelünk egymásra. Az egyéjszakásban nincs semmi érdekes számomra, pont az hiányzik belőle, amit a kapcsolattól várnék, hogy barátjai legyünk egymásnak. Szerintem ilyenkor tud az meglenni, hogy a nő nagyon gondoskodó, figyelmes tud lenni a férfival, bennem például ez kötődést vált ki. Egy egyéjszakásnak esélye nincs eljutni ide.
2019. dec. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
53%
Visszajelzések alapján szenvedélyes vagyok mindkét helyzetben:)
2019. dec. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!