Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szokott ilyen gondolatotok lenni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szokott ilyen gondolatotok lenni?

Figyelt kérdés
6 éve vagyok együtt a barátnőmmel és időnként félek attól, hogy mivan ha már nem vagyok neki elég jó vagy esetleg változatosságra vágyik, mivel rajtam kívül nem szexelt egyetlen férfival sem.
2021. szept. 22. 11:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezheted, de ilyen kérdésekről általában a nők nem mondanak igazat. Nem egy szende, monogám nőről tudok akit a meló helyen döngettek. Így megy ez. Persze ha szóba hozod a témát még te vagy a bunkó.
2021. szept. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

#3 vagyok

Látom le is lettem pontozva az őszinteségért..:) Tényleg nem mondott rá semmit, de amúgy szerintem szerepjátékkal is kezelhető. Sosem mentem félre és nem is tervezem, mert valóban igyekszik tenni értem. A szerepjáték, más pózok, esetleg helyszínek (?), játékok szerintem ki tudják zökkenteni a kapcsolatot az egyhangúságból. Ha ki vagyok elégítve akkor igazából nem is fogok mást keresni, mert minek?:D

2021. szept. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
3+12: szerintem jót írtál és tök jó olvasni egy női oldalt is, aki bevallja, hogy fantáziál erről-arról. Mert mindenki fantáziál és szerintem ezt nem kell szégyellni. Párom is nehezen nyílt meg a szexben, több idő kellett, viszont mikor megnyílt, kiderült, hogy sokkal perverzebb mint én, pedig én is perverznek hittem magam. Nem azt mondom, hogy meg akarja élni ezeket, de fantáziában tetszenek neki. Én ennek nagyon nagyon örülök, hogy ennyire megnyílhatunk egymásnak, mert ami belefér, azt meg lehet valósítani
2021. szept. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!