Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van rà esèly szerintetek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van rà esèly szerintetek?

Figyelt kérdés

Kb 1hete hogy baràtommal lefeküdtem elsőnek.

Viszont mivel nagyon fàj/Feszít így nem nagyon engedtem hogy teljesen berakja.

Nem vèreztem, hallottam róla hogy nem mindenki vèrzik de azért mègis aggaszt hogy mostanàban mikor beljebb akarja tenni is ugyanúgy fàj.

Az előjàték okès, Elèg nedves vagyok nincs szó arról hogy azèrt fàjna.

Lehetsèges hogy nem szakadt àt a szűzhàrtyàm?


2021. szept. 22. 11:26
 1/9 Lazy Lover ***** válasza:
67%
Gondolom szűz vagy... Akkor meg ne csodálkozz de ezen túl kell esni utána még pár együttlét fájni fog
2021. szept. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
35%
Fogsz egy tükröt és megnézed
2021. szept. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

2-es.


Nem volt vicces hisz értelmes a kèrdèsem magam szerint

2021. szept. 22. 11:40
 4/9 anonim ***** válasza:
26%
Lehet meg van még a szűzhártyád, dugjatok egyet úgy, hogy teljesen bedugja, jól megkefél, ha utána a következő 3. alkalommal is fáj, akkor fordulj szakemberhez.
2021. szept. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
14%
És élvezzen is beléd.
2021. szept. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
3%
Hagyd hogy megkötözzön, és nyomja bele teljesen. Egyszer kell tulesni rajta és utána nem lesz gond.
2021. szept. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
95%
Úristen milyen dér adáltak vagytok. 😰 Mi az hogy hagyd hogy jól megkeféljen, meg hogy kikötözzön?? Ha még soha nem szexelt elveszi a kedvét egy életre. Azt senki nem kérdezte nem e lehet hogy nagyobb a fiú pénisze az átlagosnál, vagy vastagabb? Attól is lehet kellemetlen. Ha nem, és a szűzhártya miatt kellemetlen, többször kell szépen óvatosan próbálkozni, elődd utóbb sikerülni fog, és kellemes lesz. De lehet ehhez többször kell próbálkozni. Nekem sem ment az első pár alkalommal.
2021. szept. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
94%
Degradáltak*
2021. szept. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
33%
Kérdező 12 évesen még nem kellene szexelned.
2021. szept. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!