Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Most akkor tetszett neki vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor tetszett neki vagy nem ? Többi lent

Figyelt kérdés

f28


Lakik az utcában ahol élek 1 nő aki kb 35-40 éves közötti jól néz ki meg minden na és amikor látom köszönök neki de mindig olyan le nézően köszön vissza


Erre ma reggel felébredek megy a szokásos készülődés a munkában (kertes házban lakom) így mindig azt szoktam ,hogy mikor fel ébredek tisztálkodás wc stb utána amikor poló alsó nadrág nélkül ki megyek a lépcsőre 5-8 perce mert jól esik a levegő felfrissít ott állok fél merev farokkal polóba erre pont jön az a nő a kerítésem kb 20 méter ide nézett és látta a farkam majd 1 pillanatra maga elé nézett majd vissza fordult és tovább nézte a farkam addig míg el nem haladt a kerítés mellet de nem szolt semmit és most csúnyán sem nézett rám


Ezért kérdezem a hölgyeket ha nem tetszett volna neki akkor el fordul vagy oda szól nem ?



2021. szept. 22. 12:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez rémesen szar kamu.
2021. szept. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

1#


Nem kamu ez ma reggelt történt kb 5:30-6:00 között

2021. szept. 22. 12:41
 3/15 anonim ***** válasza:
88%
Miert riogatod a jarokeloket a felmerev farkaddal? Szerintem csak azert nezett igy oda, mert nem akart hinni a szemenek. :D
2021. szept. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%

Nem hiszem,hogy ettől rád mozdul.

Én nőként azt gondolnám, nem vagy normális.

2021. szept. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem mutogatom senkinek eddig senki nem látta még ez ilyen rutin reggel nekem nem láttam senkit ,hogy jön vagy valami erre pont ő jött de akkor miért nézte annyira ha nem tetszik neki ? Én sem nézem mondjuk olyan mellet vagy feneket ami nem tetszik
2021. szept. 22. 12:58
 6/15 anonim ***** válasza:
77%
Szánalmas vagy
2021. szept. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
86%

Ha férfi lett volna akkor is megnézte volna, mert abszurd a látvány. Akkor kitaláltad volna, hogy meleg?


A nő csak alig hitt a szemének.


De amúgy szerintem kamu ez a sztori

2021. szept. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Még az igazat se hiszik el
2021. szept. 22. 13:20
 9/15 anonim ***** válasza:
68%
Miért nézett? Nincs előtted a kép, ahogy egy gyerek megbámulja a "más" embereket, pl valakit, aki fogyatékos, és nagyon látszik rajta? Ilyenkor a szülők rászólnak, hogy nem illik bámulni. A gyerekek még nem tanulták ezt meg, de a felnőttekkel is megesik, hogy rajta felejtik a szemüket, ha váratlanul éri őket. Sajnos, aki fogyatékkal él, nem tehet róla, de te viselkedhetnél normális ember módjára.
2021. szept. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
84%
Én egy gumicsirkével verem a petyhüdt répámat minden reggel a lépcsőház előtt, a szomszéd néni folyton meredten bámulja, aztán köpködni kezd. Mit gondoltok, tetszik neki? Én azt gondolom, ha nem jönne be neki, nem köpködne, meg oda se nézne egyáltalán, bár az is igaz amúgy, hogy elállom az ajtót, meg folyamatosan rikoltozom közben... A nőkön nagyon nehéz eligazodni, segítsetek légyszi!
2021. szept. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!