Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ma szeretném kipróbálni hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma szeretném kipróbálni hogy addig masztizok anyiszor verem ki egy huzamba hogy már ne jöjjön sperma ettol lehet bajom? 18/F

Figyelt kérdés
Vmi tipp elvezetesebb masztihoz?
2021. szept. 22. 19:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2021. szept. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nincs.
2021. szept. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%

Múltkor egy japán pali majdnem meghalt, guglizz rá.


Amúgy párom fiatal és hülye korában kipróbálta, a végére (nemtom mennyi, de sok) picit vérzett is, szóval inkább ne.

2021. szept. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy kicsi valószínűleg jönni fog minden elélvezésnél.
2021. szept. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
46%
Semmi bajod nem lesz. Ha a szervezetnek sok, akkor úgysem áll fel, hamarabb fog a pélód kisebesedni mintsem a prosztatádnak bármi baja legyen. Ha már nagyon sokadik durranás akkor max. 1-2 mini csepp jön az is szinte átlátszó színű lesz.
2021. szept. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 cseppszi ***** válasza:
51%
Annyi bajod lehet max, hogy kidörzsölődik és megsérül a bőr - ilyen horzsolás szerű seb lehet rajta. Az meg utána napokig érzékeny lesz vagy még fájhat is. Ha megfelelően beolajozod vagy sikosítóval csinálod akkor órákig is mehet sérülés nélkül. Szárazon meg úgy jársz , ahogy fentebb leírtam.
2021. szept. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
Igen lehet. Hallottam a hírekben, hogy volt aki agyvérzést kapott a túl sok farokveréstől
2021. szept. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem anno egy napig elég durván bedagadt, pedig csak 3-4x vertem ki egymás után 🤣
2021. szept. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Na élsz még?
2021. szept. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!