Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit szólnál ha egy lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál ha egy lány kiröhögné a farkadat? Esetleg történt már ilyen?

Figyelt kérdés

2021. szept. 23. 23:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
Én meg kiröhögném a punciját.
2021. szept. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%
Szarul esne nagyon. Többször előfordult, hogy nem állt fel, vagy hamar elsültem, de szerencsére a csajok is jól kezelték a helyzetet, nem nevettek ki.
2021. szept. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
61%
Gondolkoznék azon miért nem vettem észre hogy ennyire primitív csajra mozdultam rá aki csak direkt sértegetni akar másokat, illetve fogadásból csinálja, vagy tényleg ennyire hülye.
2021. szept. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%
Nem,illetve,ahogy vesszük.Nem volta hölgy elragadtatva,majd elmentem fürdeni,utána elkezdtük a szexet,nem volt panasz.Igaz,a vérpéniszem 12/2,5-ből,olyan 16/4 lett.Máskor,utólag mondta a hölgy,hogy amikor meglátott,mondta magában,hogy mi lesz ebből? A végén,szintén elégedett volt.Persze húspénisz esetén,ha mindig 12/2,5,az lehet gond.Szóval,mond meg a nőnek,hogy próbáljon fel,utána nyilatkozzon.Nadrágot sem vesz meg látatlanban,csak,ha felpróbálta.Nem?
2021. szept. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%

Amelyik csaj kiröhögi, az öngólt rúg!

Enyémet sosem nevették ki, pedig kicsinek tartottam. Aztán kiderült számomra is, hogy a 16 centi valóban megfelel a legtöbb lánynak. De a kisebb is, mint ahogy egyik barátomtól megtudtam, akinek 12cm. Neki tízszer annyi nője volt, mint nekem!

2021. szept. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%
Köszönöm a kiegészítést!Igaz. Négyes vagyok.
2021. szept. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%
Direktben nem röhögtek ki, átlag méretem van, de még fiatalon volt olyan partnerem aki szex után az ágyban azon elmélkedett hogy eddig minden pasijának hű de mekkora volt. Nem mondtam semmit, csak azt gondoltam any.dat akkor minek fekszel itt menj és b.szál velük, vagy egy lóval. Többé nem kerestem a csajt, ha keresett leráztam. Nem vagyok hiú, de na, nem komálom ha másokkal hasonlítgatnak össze, ha ennyire más kell neki akkor hastala vista.
2021. szept. 24. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
97%
Ha kiröhögne, akkor azzal amit kiröhögött, taknysra szpatnám, majd rászrnék a mejjire, azt szétcsapkodnám Sports gumipapuccsal vagy babetta lánccal, majd lehugyznám és a végén odadobnék egy százast, hogy ennyit érsz te csíra ....
2021. szept. 24. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
92%
Lelke rajta. Meg is kínozhatja.
2021. szept. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
62%
Engem felizgatna. :)
2021. szept. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!