Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hétköznap is felvehető ez a...

Hétköznap is felvehető ez a nadrág, vagy csak kiröhögnének benne? 18/l

Figyelt kérdés

Nem szeretnék állandóan farmert hordani, így arra gondoltam, hogy néha akár egy sima hétköznap is felvennék egy ilyen csinosabb nadrágot suliba v. munkába. [link]

Azt viszont nem szeretném ha gúny tárgya lennék, mondjuk azért mert túl öreges v. nagyis lennék benne. Azért is van bennem egy kis bizonytalanság, mert én eddig még csak idősebb nőkön láttam ilyet (a képen sem fiatal a hölgy). Ennek ellenére nagyon tetszenek az ilyen nadrágok, szívesen viselném hétköznap is. Szerintetek bevállalható, vagy inkább maradjak a farmernál?



2020. okt. 3. 13:40
 1/10 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem teljesen okés. Én simán felvenném suliba, sőt gyakran látok másokon, akár csoporttársaimon ilyet. Szerintem egy fiatalos felsővel vagy blúzzal semmiképpen nem lenne öreges. Csinos, elegáns, kellenek az ilyen napok is.

22/L

2020. okt. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is felveheted.
2020. okt. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Laylah ***** válasza:
93%
Tegnap pont ilyen volt rajtam, csak sötétkékben. Bár én dolgozni voltam benne, de nálunk nincs irodista dress code.
2020. okt. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen jó suliba is, munkába is, nálunk is van aki ilyet hord néha, pedig még gimibe járok:) és szerintem mostanában egyre divatosabb az, ha valaki nem olyan ruhákat hord mint a nagy többség, hanem kicsit különlegesebb, akár elegánsabb ;)
2020. okt. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Laylah ***** válasza:
100%
Én mondjuk azért kezdtem el szövetnadrágot keresni, mert elegem van a tapadós farmerből :D
2020. okt. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felveheted.
2020. okt. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%

Mindenképpen vedd fel A képen látható hölgy egyébként NB1 es.

Ha te is csinike vagy és jó alakod van, akkor nyugodt szívvel felveheted.

A farmer egyébként örök divat, de az nem azt jelenti, hogy csak abba lehet járni.

2020. okt. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
78%
Nyugodtan. Bár nem mondanám kifejezetten csinosnak és rövid is.
2020. okt. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nyugodtan vedd fel csak figyelj arra hogy mivel párosítod.😊
2020. okt. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Egy csini sneakerrel titokzoknival és egy tinis felsővel még trendi is leszel.
2021. szept. 24. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!