Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Igaz az a teória, hogy ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az a teória, hogy ha lányként / fiúként rendszeresen eszel ananászt akkor "édesebb" leszel odalent?

Figyelt kérdés

Fiúk/lányok bátkinek bármi tapasztalat?

21/L



2021. szept. 24. 08:31
A kérdező szavazást indított:
Igen, szerintem igaz!
Nem, szerintem nem igaz!
Ez f@szság!
24 szavazat
1 2
 1/11 anonim válasza:
33%
Ki próbáltuk, f@szság.
2021. szept. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
36%
Igen, egyértelműen. De nem csak ananásszal működik. Az étkezés/italok/dohányzás módosítja az ízt. Kissé édeskés/kesernyés/sósabb irányba is viheti.
2021. szept. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 kisördög1 ***** válasza:
0%
Nem tudom ez okozza-e, de viszonylag sok édességet eszem, és ez lent is érezhető, édes vagyok odalent is.
2021. szept. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 kisördög1 ***** válasza:
57%
Mindig jót mosolygok amikor a kretének gondolkodás nélkül lepontoznak mindenkit aki nem bólogat a véleményükre...és főleg az okoz örömet, hogy tudom más örömük nincs az életben..SZÁNALMAS!
2021. szept. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem bullshit. Ahogy a cigis dolog is. Én pl elég régen cigizek rendesen, es volt csaj, aki mondta, hogy kifejezetten jó a spermám. Pedig ő nem dohányzik.
2021. szept. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
17%

A héten ettem ananászt. Megkóstolod, Hölgyemény? ☺️

Csak vicceltem. F

2021. szept. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
95%
Annyira nen elvetendő az ötlet, mert aki éjjel nappal hagymát meg kolbászt eszik, a természetes szaga nem rózsa illatú lesz.
2021. szept. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
94%

Mint minden, a biológiában, nincs 100%-ig mindenkire illő törvény itt sem.

De elmondható, hogy általánosságban, nagyobb arányban jellemző az, hogy az életmódod és étkezési szokásaid hatással vannak a testnedveid jellegére.


Sok folyadék - hígabb ondó

Kevés folyadék, vagy sűrű "csapolás" - sűrűbb ondó

Sós, erősen fűszeres ízű ételek - sósabb testnedvek

Dohányzás, szmogos élettér - keserűbb testnedvek

Cukrosabb ételek - édesebb testnedvek


Ez persz enem jelenti azt, hogy ha reggel benyomsz egy teljes konzerv ananászt, akkor este már cukor helyett tolhatod a csajod kávéjába a cuccot. Életmódról van szó. Deee a táplálkozás azért 1 hetes rendszer után már kezd megmutatkozni.

De elsősorban az izzadtságban fog megjelenni, nem az ondóban. Nem véletlen, hogy a dohányosok akkor is kiszagolhatóak, ha aznap még egy szálat s szívtak el. Egyszerűen büdösebb a bőrük.

De volt már, hogy jó sok hagymát zabáltunk egy héten át és a mit sem sejtő anyós nézte miért vagyunk ilyen büdösek a színházban:D Ugyanígy a fokhagyma-kúra is akármiylen egészséges, randi előtt legalább egy héttel érdemes leállni vele.

2021. szept. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűbb, ha megszórod porcukorral.
2021. szept. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
én konkrétan kipróbáltam. semmi kávé, fűszeres kaja, fokhagyma. (nem cigizek) és csak ananászlevet ittam két napig. és tényleg édes lett. (előtte nem volt az) úgyhogy ez igaz.
2021. szept. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!