Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez a jele is lehet, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a jele is lehet, hogy megcsal ?

Figyelt kérdés

Ha a pasi par hónapos kapcsolat esetén kezdi mondani, hogy a szex nem elég változatos, es több mindent kéne beletenni, például lovagoljak. ( órál van )

Én azt éreztem, hogy jó a szex, de szerintem neki sok az opciója szexualis téren, ezert finnyás es arra gondolok, hogy valakivel jobb neki, azert szól.

Nem azert mert értékelem az őszinteséget es kommunikációt, de szerintem itt az is belejatszhat



2021. szept. 25. 05:08
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Nem ez a megcsalás jele. Ő csak elmondja, hogy mit szeretne. Egy új póz nem valami földtől elrugaszkodott dolog, főleg, ha a lovaglóról van szó. Nem valami nyakatekert kivitelezhetetlen dologra vágyik.
2021. szept. 25. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Gondolom, hogy boldog lenne, hogy nőhöz jut, ha mas opciója nem lenne.
2021. szept. 25. 05:47
 3/7 anonim ***** válasza:
75%

Milyen opciókban gondolkodsz? Eddig az volt, hogy megcsal, most meg hogy nincs más lehetősége, csak a veled való misszionárius póz.

Basszus nem 3-asra, vagy gang-bang-re vágyik, és nem is análra, csak egy hétköznapi új pózra.

2021. szept. 25. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
Pffffuuuuhhhhbaaaaaszdmeeeeeg
2021. szept. 25. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez a tipikus hisztis csaj, aki ha nincs probléma generál magának. De jó, hogy nem ilyen párom van...
2021. szept. 25. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Tévedsz és erre fog rámenni nem csak a kapcsolatod de az életed is. Simán ki fog tenni a srác az ilyen paranoia miatt.

Azért szólt, mert szerinte az jó dolog és neked is az lenne. Ha lenne más nője és az megteszi neki neked fel se vetné és akkor neked csak megfogná a fejed teleélvezné a szádat oszt'jónapot. Értem?

2021. szept. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
a lovaglás olyan extra? Na ugye nem mondod komolyan? Így meg is leszel csalva...
2021. szept. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!