Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Honnan tudhatom hogy megcsal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom hogy megcsal a barátnőm?

Figyelt kérdés
2021. aug. 25. 07:57
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Legutóbb este amikor hajnalban hazajött egy buliból és szexeltünk, megkért hogy ne nyaljam mert már benedvesedett. És amikor elkezdtük már is olyan volt mint ha kitágítottam volna szex közben… ez lehet hogy csak az alkohol miatt volt, hogy hamar elengedte magát?
2021. aug. 25. 07:58
 2/13 A kérdező kommentje:
Meg mostanában furán is viselkedik, ha a barátaival van, engem sose hív. Azt mondja kell neki a személyes tér. Nem sokára költözünk össze, egy lakásba. 26 vagyok ő 24
2021. aug. 25. 08:00
 3/13 mantis religiosa ***** válasza:
58%
Ez a " személyes tér" szöveg a legátlátszóbb lepattintós duma. Remélem nincs közös gyereketek/lakáshiteletek.
2021. aug. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nincs. De azt mondta szeret nagyon, és nem akar szakítani, nyugodjak meg.
2021. aug. 25. 08:18
 5/13 anonim ***** válasza:

Honnan tudhatod?


Vagy Ő elmondja, vagy felbérelsz egy magánnyomozót, esetleg te magad kezdesz magánnyomozói pályafutásba és elkezded sunyi módon az üzeneteit olvasni. Nem tudom mennyire vagy magabiztos, vagy mennyire önbizalomhiányos, általában az önbizalomhiány "súghat" ilyen gondolatokat, hogy biztos azért nedves és tágabb mert előtte másvalakivel volt, és elkezdesz ezen agyalni. Az biztos, hogy ha a bizalom nincs meg a kapcsolatban akkor az hosszú távon nem lesz jó (bocs hogy ha ezt így most én nyersen fogalmazom neked). Döntsd el, hogy megbízol-e benne, és elhiszed amit mond, vagy nem bízol meg benne és kideríted az "igazságot".

2021. aug. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Bízok benne, de elég gyanús.
2021. aug. 25. 08:28
 7/13 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem kicsit vegyél vissza a lelkesedésedből és derítsd ki hogy ő hajlandó-e tenni a kapcsolatért.
2021. aug. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
28%

Én (férfi) is azt mondom a páromnak hogy kell egy kis személyes tér. Mert mindenhol ott van. Nem tudok megnézni egyedül egy filmet, vagy sorozat részt mert egyből ott van mellettem.

Szeretem, de nem jó a nagyon tapadás, egyszerűen zavaró.Nem csalom, se hasonló. Lehet itt is ez van.

2021. aug. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ha neked gyanús és nyomozol utána, akkor már nem bízol benne.

Meg én ezt sose értettem, ha valaki valakit szeret hogy tud a másik nélkül elmenni szórakozni, bulizni.

Nyilván a hormonok dolgoznak és aztán már mindent lehet.

2021. aug. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hogy érted, hogy mindent lehet?
2021. aug. 25. 10:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!