Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért izgat fel a gondolat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért izgat fel a gondolat hogy megcsal a párom? N

Figyelt kérdés
Szóval ha elképzelem is fáj és féltékeny vagyok mégis nagyon beindìt. Hallott már valaki ilyenről?

2021. szept. 7. 17:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanilyen vagyok. Nem tudom mi baja van az agyunknak:D valahogy férfiasabbnak látom ilyenkor a pasit és jobban beindulok rá. De az rosszul esne, ha a hátam mögött valskivel kettesben elmenne. Arra gondoltam egy lányos 3as ideális az ilyenre. Ott van másik nő, mégsincs átverés és én is része lehetek. Lehet neked is ilyesmit kéne kirpóbálni, ha nyitott rá a párod

N

2021. szept. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Én miért nem tudok ilyen nőt kifogni 😩😩😩😩😩😩😩😩😩😩😩😩😩
2021. szept. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Sok nő van így. Olyan férfi kell nekik, aki másoknak is. Kell a "visszaigazolás", hogy kelendő a párja és nem "selejtes". Akkor úgy érzi, hogy jól választott.
2021. szept. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Cuckold dilemma. Pasik között is sok ilyen van, akiket izgat ha a nőjük mással/másokkal is szexel. Akkor nyilván létezik a fordítottja is. Pl ha hármasozunk, nekem is izgi ha a pasim a másik csajjal is foglalkozik, de az nem tetszene ha külön szexelne mással.
2021. szept. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
71%
Arra is beindulsz ha elképzeled amint a párod vadul felizgul egy másik nőre? Nincs semmi, csak megkívánja.
2021. szept. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

#5: én pl nem. Ez a nyáladzás, vágyakozás nekem nem szexi, pont arra izgulok fel, hogy megszerzi amit akar, elcsábít valami nőt, akit megbasz utána. Ez a dominanciáról szól. Az, hogy feláll valakire a farka, számomra nem vonzó, az ugyanolyan zavaró tud lenni önmagában, mint egy átlagosabb nőnek

#1

2021. szept. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!