Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Meg tudnátok maradni egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg tudnátok maradni egy nyugis fiú mellett?

Figyelt kérdés
Úgy hogy te szereted a nyüzsgést, embereket, bulit, de tetszik egy fiú és szereted is és tudod hogy valósznüleg nem találnál még egy ilyen fiút soha. Megmaradnál mellette?
2021. szept. 25. 10:16
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
Mit jelent az hogy nyugis? Nem megy sehova, unalmas? Mert akkor biztos nem.
2021. szept. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%
Igen, ha vkit szeretek, alkalmazkodom hozzá.
2021. szept. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mérlegelni kell ennyiből nekünk elég nehéz döntést hozni,kérdésed természetéből adódóan a válasz igen de mivel nem tudom a teljes háttértörténetet így ha bővíted a repertoárt lehet teljesen más szemszög nyílik meg.

Különben énis megismertem egy "ilyet nem találok többet lányt" és a sok kérdőjel mellett mégis ragaszkodom hozzá de ez nagyon sok szemponttól függ

2021. szept. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mivel én is nyugis lány vagyok, így meg.


Volt egy extrém menőkedvel megáldott, extrovertált, bulizós, rosszfiús barátom.

Többet soha. Rengeteget sírtam és idegeskedtem mellette.


Ha viszont te/vagy ha fiúként írod, akkor a lány nyüzsis, ő lehet, hogy másképp látná.

2021. szept. 26. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!