Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy pasinak homoszexuális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasinak homoszexuális vágyai vannak a barátnője mellett, akkor titkolja el, és nyomja el magában, ha a nővel akar maradni?

Figyelt kérdés
Lehet ez így, hogy izgatja, milyen lehet egy férfival lefeküdi, pasi létére.
2021. ápr. 2. 02:10
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Nem, csak mondja el, hogy biszexuális hajlama van. Barátnő pedig szabadon eldöntheti, hogy számára ez izgató vagy taszító-e.
2021. ápr. 2. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Túl nagy önérzete nem lehet a lánynak ha ezen nem akad ki
2021. ápr. 2. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%
Engem nem zavarna, ha pasim ezzel állna elő. Inkább még izgatna is. Talán még hármasban is benne lennék, ha találna magának pasit. Eléggé nyitott vagyok.
2021. ápr. 2. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Nem vagyok prűd, de ha arra gondolok hogy a pasas seggét nyomja azután meg a számat akarja ott elfog a hányás!
2021. ápr. 2. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%

Engem nem zavar a biszexualitás, az sem zavarna, ha a párom elmondaná ezt, ugyanakkor tenni nem tudnék az ügyben. Én monogám vagyok, nem engedek kiskapukat a kapcsolatba.

Az viszont érdekes és korábban soha nem gondolkoztam rajta, hogy bár fantázia szinten izgalmas a 3as két pasis felállás, viszont csak úgy, ha a párom/vagy ha két idegennel működik a fantázia, akkor az a férfi aki velem foglalkozik, a passzív fél, aki semmilyen módon nem ér a másik ferfihez. Egyszerűen csak megdugják amíg ő meg engem dug meg, vagy orálisan kényeztetem. Az, hogy azután éljünk nemi életet a párommal, vagy bárki mással, esetleg orálisan kielégítsem, de akár csak hozzám érjen a kezével, hogy az orrom előtt turkált valaki hátsójában akár kézzel, szájjal, vagy nemiszervvel, egyszerűen undorító. Valószínűleg mert számomra maga az anál is undorító.

Amíg ez az egész fantázia, addig tiszta, szagoktól, hangoktól, melléktermékektől mentes és a szex után el is tűnik. A valóságban viszont mindez ott van és örökre ott is marad, ha máshol nem, az emlékeimben az embernek. Én ezért lennék rá a valóságban képtelen.

Kicsit elkanyarodtam a lényegtől, tehát a lényeg, hogy az, hogy valaki mondjuk elfogadó és fantázia szinten még oké is neki a dolog, sem teszi egyértelművé, hogy nyitott lenne rá.

Kérdező, a te esetedben neked kell ismerned a párod, hogy mik a határok nála a kérdésben. Így neked kell tudni, el tudná-e fogadni. Viszont, ha monogám a kapcsolat, akkor épp úgy el kell nyomni, ahogy a heteroszexuális vágyakat. Hiszen más nőket se dughatsz meg a kapcsolat alatt.

2021. ápr. 2. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%
ocsmány az a nő akik seggbe tetkokra meg farok nyelő faszikra izgul.. Na ők nem keresik a férfias férfit..
2021. ápr. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
te nem biszex vagy, hanem homoszex, csak a társadalom miatt próbálkozol élvezni, szeretni a nőket. Persze minden nő és férfi le tudna feküdni az azonos nemmel, ha nincs másik és mert a biológis úgy működik, hogy reagál az érintésre. Azt kell eldöntened, kihez vonzódsz úgy igazán. egy pasi karjaiban éreznéd jól magad, egy pasihoz mennél-e haza stb vagy egy nőhöz. Amelyik felé hajlik a dolog, az vagy. De ha már megfodult a fejedben szerintem meleg vagy. Jobb lenne nem tönkretenni egy nő életét azzal, hogy pocsékolod az idejét, felcsinálod, majd vigasztalni a síró kisgyereket hogy bocs, apu most már gézával él, mert meleg. Ha már most is tudod, vállald fel.
2021. ápr. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem rólam szól a kérdés, csak érdekességként tettem fel.
2021. ápr. 2. 13:44
 9/10 anonim ***** válasza:

Sok nő él úgy a párjával, hogy nem tudja a férjéről, hogy titokban éli ki az ilyen vágyait.

Manapság már rengeteg olyan házas pasi van aki "kíváncsi heteronak vallja magát", plussz ott vannak a biszexek is.

Elég megnézni csak a hetero szexpartnerkeresőn is, hogy pasiként hány olyan pasi ír az emberre aki az adatlapja szerint hetero.

Én sok ilyen "heteronak" nevezett pasitól kaptam már megkeresést.

2021. ápr. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Engem melegként zavarna, ha a párom biszex lenne.
nov. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!