Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, szerintetek milyen az a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, szerintetek milyen az a fenék méret, ami még elfogadható?

Figyelt kérdés
Linkelhettek képet is. Én az enyémet túl nagynak érzem, nem tudom, hogy még jónak számít-e.

2021. szept. 25. 12:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%

[link]


Ez amúgy eléggé egyéni preferencia kérdése.


Ráadásul testalkat függő is. Az első képen annak a lanynak az állt jól.

Neki meg ez:


[link]

2021. szept. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
28%

Minél nagyobb és formásabb annál jobb

[link]

2021. szept. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%

nekem az is tetszik ha elég nagy feneke van a csajnak, akár vékonyabb lányon, akár teltebb alkatú lányon


talán az lehet zavaró ha nagyon aránytalan és durván zsíros, mondom úgy, hogy voltam jóval 100+-os csajokkal akiknek még simán jó seggük volt

2021. szept. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
A legfelső kép az tényleg jó, a többi meg már kövér, szerintem.
2021. szept. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem ne legyen nagyobb pichája mint nekem.

75 kg vok.

2021. szept. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
35%
Minél nagyobb, annál jobb.
2021. szept. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Kinek mi tetszik. Manapság sokaknak bejön a Kim Kardashian méret. Én a kisebb, sportosabb jellegűt kedvelem.
2021. szept. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
64%
Minél nagyobb, annál jobb. Voltam ilyen csajjal, és baromira izgatott, betonkemény a farkam attól, mikor egy ilyen csaj bepucsít kutyapózban. Rendkívül látványos, és jó megfogni.
2021. szept. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
83%
Sose tetszett a nagy fenék. Kicsi, formás a legszebb szerintem. Mint nagyság, amíg belefér, az körülbelül 1. válaszadó által linkelt 1. kép. Már nekem az övé is eléggé nagy. Többiről pedig ne is beszéljük, nagyon nem az én ízlésem.
2021. szept. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
4%
9 Fura ízlésed van. A kis fenék igazából bármelyik nemhez is tartozhatna akár... egy jó nagy kerek segg, pedig csak is egy igazi nőé lehet...
2021. szept. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!