Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hol, mikor, és kivel éltétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol, mikor, és kivel éltétek át életetek legnagyobb, legintenzívebb orgazmusát?

Figyelt kérdés
Fiúk-lányok véleményére egyaránt kíváncsi vagyok :DD

2021. szept. 27. 15:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
98%
Barátnőm lefogta a kezeim, és addig lovagolt rajtam erősen, amíg el nem élveztem, de utána se szállt le rólam, csak lassan mozgatta még a popsiját. :D
2021. szept. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
98%
Egyszer a barátnőmnél voltam, az ágyán feküdtem háton, éppen orálisan kényeztetett egy ideje, amikor nem tudom már mit csinált, de másodpercek alatt elsültem de valami olyan hihetetlen intenzív módon, hogy tetőtől talpig végigfutott rajtam valami zsibbadás szerű is, meg szinte már fájt, annyira erős volt az érzés, de nagyon jó. Össze-vissza fröcsköltem mindent. XD Utána még jó fél óra kellett, mire össze tudtam szedni magam legalább annyira, hogy felüljek, nagyon jó volt, sajnos azóta sem sikerült megismételni azt az érzést. :/
2021. szept. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%
Nekem egy hármasozós éjszaka reggelén volt. Arra keltem hogy dug valaki hátulról kifli pózban és ahogy kinyitottam a szemem láttam, hogy a párom velem szemben alszik. Egyszerre volt rémisztő mert nem volt erről szó és kegyetlenül izgalmas, mert imponált, hogy elveszi amit akar. De mivel este már megkapott és egyébként is bennem volt, úgy voltam vele miért ne.. Életem egyik legjobb orgazmusa volt, ahogy befogta a szám, hogy fel ne ébredjen a párom..
2021. szept. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Sok nagy orgazmusom volt már életemben, de a legnagyobb gyönyört egy erotikus masszőr lány okozta, kb 2 hónapja. Mikor orgazmus közeli állapotba érkeztem, szóltam neki, hogy lőni készülök, és utána úgy éreztem, mintha megállt volna az idő. Férfiasságomat betettem a két melle közé , majd a lány 90 százalékos állapotban tartott engem úgymond , és kb egy percig folyamatosan ebben az orgazmus közeli eksztázisban voltam, majd életem legnagyobb lövését adtam ki magamból. Annyira vonaglottam a gyönyörtől, hogy már-már ordítottam, mikor eldurrantam. A mai napig sem felejtem el.
2021. szept. 27. 15:53
 5/16 anonim ***** válasza:
33%
Sok itt az Andersen. Felét sem kell elhinni.
2021. szept. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
72%
Az első szerelmemmel.9 szer dugott meg egy este.Nagyon gyönyörűséges érzés volt.
2021. szept. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
95%
3as szexben. N
2021. szept. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
79%
4-es haverom kérdezi az az erotikus masszőr lány hol található?
2021. szept. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
86%
Pár éve voltam tantra masszázson. 2 óra után hatalmas orgazmusom volt.
2021. szept. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
97%

Barátnőmnek azt mondtam, egy alkalommal, hogy azt csinál velem, amit akar.


Összekötötte a csuklóimat, és állva a fejem fölé kikötötte őket. Elkezdett velem játszani, először hozzám se ért odalent, csak simogatta a felsőtestem, meg még nadrág is volt rajtam, ami lassan lekerült, aztán elkezdett kézimunkázni, de mindig abbahagyta, hogy ne menjek el, szerintem legalább fél órát húzta az agyam, a végén már könyörögtem, hogy hagy menjek el, amit egy idő után meghallgatott. Hatalmasat élveztem, szinte összecsuklottak a lábaim, még percekig remegtem utána...

2021. szept. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!