Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez szerintetek Red flag...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerintetek Red flag kategória?

Figyelt kérdés
2 hónapja randizok egy lánnyal. De nagyon nagyon érzem hogy valami nem stimmel vele. 2 hónap alatt 1x nem volt ugyanabban a ruhában. Megneztem, nem viccelek több 100!! Felsője van, minimum 30 nadrággal vegyítve. A polcán ott sorakoznak a világ márkás parfümök. Versace, Dior, Bulgari. Emellett 3 hetente új köröm, szőke hajfestés. És ezek mellett nem gazdag.. Sőt. Átlagos családból származik, de kezd ijesztő lenni hogy 22 évesen még nem láttam ugyanabban a ruhaban 2x. Leginkább mayo chixet hord, állat mintas ruhákat. Szépnek szép, és csinos is de már kezd ijesztő lenni és egy kész meglepetés a csaj. Egy kis szótlan aranyos csajszinak tűnik, közben meg egy vadállat sokszor. Úgy értem annyi élet van benne, hogy nem lehet követni. Totál olyan mintha valami személyiség zavara lenne és ezzel akarna kompenzálni valamit. Annyit tudok róla, hogy 13 évesen pszichiátriai eset volt anorexiaval kapcsolatban. Most pont jó az alakja egyebkent. Nagyon nem tudom hova tenni.
2021. szept. 27. 20:03
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
off, de a mayochix nem úgy jó 10 éve volt trendi?
2021. szept. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lehet,nem értek hozzá de tele van vele a szekrénye. Egyébként csinosnak csinos de szerintem meggazdagodna ezekből ha eladna és ez ijesztő
2021. szept. 27. 20:13
 3/6 StevenUp ***** válasza:
63%
Az is lehet ám hogy ajiba kapta őket egy egy jó hétvége után :D
2021. szept. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
20%

A ruhákon kívül van más gáz vele?

Hogy érted hogy annyi élet van benne? Ha úgy hogy vadmacska az ágyban vagy hogy aktív sportos életet él az tök jó. Ha viszont úgy értetted hogy szétszórt mindenbe bele kezd de semmit nem fejez be stb akkor az már nekem probléma lenne.

Amúgy kinézet alapján is sokmindent lehet látni ha gondolod privátban küldj át a Facebook profilját, megszakértem.

2021. szept. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

miért nem kérdezel rá?

nyuszi vagy, vagy mi a fene?


am nekem is volt egy hasonló csajom.

a muterja elhagyta a faterját, az anyának ítélték a csajt és a fater a pénzével próbált kompenzálni.

ezért hiába voltak kb csövesek egy albiban, a csaj a legjobb ruhákban volt mindig.

mondjuk idővel oda is költözött végül az apjához és akkor el tudott menni egyetemre, kapott autó stb.

szóval ilyen is van.

2021. szept. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
71%
menekulj, mert ez ha valaha is dolgozni fog (akkor is max valami teszko kasszas) minden penzet ruhara fogja elkurni… ismerek ilyet, csak az a csaj mar 30, es meg mindig ezt csinalja..
2021. szept. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!