Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nem tudom melyik kategóriába...

Nem tudom melyik kategóriába kell feltenni ezt. Szerintetek melyik Legal beauty övet vagy fűzőt rendeljem meg? Vékonyabb derekat szeretnék, de olyan kéne hogy tudjak benne edzeni

Figyelt kérdés

2020. aug. 11. 16:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
???? Ettől hogy lesz vékonyabb a derekad?? Max összenyomod vele a belsőszerveidet.. Keress csak rá a "darázsderék" kifejezésre google-n.. :D Ha ilyen derekat akarsz használj nyugodtan ilyen fűzős cuccokat.. :D De ha a genetikád miatt vastag derekad van azon nagyon minimálisan tudsz változtani.Ezt pont a testépítők tudják legjobban.. :D
2020. aug. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt mondták ilyen influenszerek hogy sokat segített, hogy vékonyabb legyen a dereka
2020. aug. 11. 23:05
 3/4 anonim ***** válasza:
87%
Az influenszereknek hinni kell. Ők orvosok/tudósok ja és profi versenyzők. Nem azt mondom hogy én az vagyok.. :D De olvass utána ennek a darázsderéknak. Ez igaz nem kamu. Az a másik h lehet lefizette a cég az influenszert és azért mond jó dolgokat az adott cuccról.
2020. aug. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted miért mondja az influenszer hogy jót tett neki? :DDDD

Nem lehetsz ilyen buta

2020. aug. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!