Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más fiú is van ilyen szerencsé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más fiú is van ilyen szerencsétlen helyzetben?

Figyelt kérdés

24 vagyok és egyszer sem volt barátnőm. De már rengeteg csalódásom volt. Semmi örömöm nem volt még, csak szomorúságot okoztak eddig a lányok.

Szeretnék barátnőt, de nekem nem fog sosem összejönni.


2021. szept. 29. 20:42
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Jaj te szegény... Hát ilyen önsajnálattal, picsogással nem is csodálom hogy egyedül vagy. Ez egy nőnek sem vonzó.
2021. szept. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
10%
Én tisztelem a nőket. De a qrva anyjukat. 😊
2021. szept. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem ne add fel.Vannak olyan lányok akinek pont te kelessz,hidd el.
2021. szept. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
24 éves vagy. Nekem is ekkorra lett barátnőm, valahol zavart, de teljesen el voltam azzal, hogy eljárok bulihelyekre. Minden időben történik és a maga idejében, így kell felfogni. Most lett vége annak a párkapcsolatnak, így majdnem 8 éve történt az első találkozás, de eszembe sem jut keseregni. Kitűztem célokat az életemben, amiket fél éven belül teljesítenem kell és ez pontosan eltereli a negatív gondolataimat a párválasztást illetően. Ha jönnie kell, jönni fog. Ha mégsem, fél év után pedig tuti célom lesz, hogy aktívabb legyek ismerkedésben és tenni is fogok azért, hogy újra legyen valakim. Hajrá neked is!
2021. szept. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
35%
Én könnyen találok nőt aztán tudják mennyit keresek le se lehet vakarni őket.Nem akarok eltartani senkit
2021. szept. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Itt csak ilyenek vannak.
2021. szept. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
38%
Kezet foghatsz a többi hozzád hasonlóval, akik nap mint nap kiírnak hasonlót.
2021. szept. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
62%
Haver neked mennyi a rengeteg? Szerintem engem vagy 200 nő legalább lepantintott mire eggyel csak a csók összejött 19 éves koromra. Picsogással, önsajnáltatással nem fogsz előrébb jutni az fix.
2021. szept. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2021. szept. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
29 éves vagyok, nekem sem volt még barátnőm.
2021. okt. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!