Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elég szerencsétlen helyzetben...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég szerencsétlen helyzetben vagyok. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Csak hogy érthetőblegyen ki kicsodavés seenki ne bonyolodjon bele a történetbe. Van egy legjobb barátom, aki legyen Bálint. Bálint barátnője Anna, és Anna húga Kriszti (nyilván kitalált nevek).

Én Annával egy suliba járok, Bálint és Kriszti máshova.


Szóval még a nyáron rájöttem hogy szerelmes vagyok Krisztibe. Egy ideig közelettem felé, barátkoztunk ismerkedtünk, de amikor szerelmet vallottam neki visszautasított, hogy még nem érzi késznek magát egy kaocsolatra és szerinte túl nagy a korkülönbség. Mivel ő 14 éves, ezt meg is tudom érteni, de sokáig nagyon szomorú voltam, nem tudtam túllépni rajta. Ezidőben mindig Anna és Bálint vígasztaltak. Anna többet mert a suli miatt vele minden nap találkoztam. Mindig kedves volt, segítőkész és támogatott. Aztán a tanárok bejelentették hogy jövőre szallagavató kezdjünk párt keresni, én pedig arra gondoltam felkérem Annát baráti alapon (nem nagyon vannak más lány barátaim). Ezt meg is beszéltem Bálintal aki azt mondta mindkettőnkben megbízik és nyugottan táncoljunk együtt.

Csakogy én elkezdtem beleszeretni Annába és nem tudom mit tegyek. Ők Bálintal már két éve együtt vannak és imádják egymást... Komolyan, egymásnak lettek teremtve, nagyon jól megvannak stabil a kapcsolatuk. Viszont így már Bálintal szemben nem érzem korrektnek, hogy Annával táncolok. Gobdolkodtam higy lemondom a táncot, de Annának sem akarok csalódást okozni, mert ő jövőre csak 11.-es lesz és a suliban menőnek számít ha végzősökön kívül más is táncol a szallagavatón és amúgy is nagyon szeret táncolni és nagyon lelkes volt.

Ezen kívül úgy érzem féltékeny vagyok Bálintra és a kapcsolatára, hogy ilyen barátnője van. Anna kedves, törődö, de egyszerre nagyon vagány és magabiztos lány, és ezen kívül még szép is. Nem tudom mit tegyek... Próbálom kiverni a fejemből Annát de egyszerűen nem megy. Mindenről ő jut eszembe, ha nem beszélünk hiányzik.



2021. márc. 8. 17:13
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Drágám, ha ők szeretik egymást, inkább vonulj háttérbe, aztán majd adja az élet.
2021. márc. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szeretnéd elrontani a kapcsolatodat 'Bálinttal', akkor muszáj lesz elengedned Annát
2021. márc. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne táncolj vele.
2021. márc. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is van egy nagyon jó barátom akinek bejön a barátnője.

Mindezek ellenére soha nem próbálkoznék nála, sőt ha ő próbálkozna nálam akkor is visszautasítanám mert a barátaim sokkal fontosabbak mint egy kapcsolat. (természetesen ezt egyiküknek sem mondtam el) Nagyon jóba vagyok a csajjal baráti alapon és nem is szeretnék így tőle többet.

Egyébként a helyedben táncolnék vele, viszont semmiképp nem csinálnék vele semmi többet hiszen a legjobb barátodnak ne okozz csalódást.

18/F

2021. márc. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem akarok rányomulni meg semmit se csinálni vele, csak nem tudom hogy lépjek tovább.
2021. márc. 9. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!