Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok szeretitek a punci...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szeretitek a punci nyalást?

Figyelt kérdés

Ujjazással is izgató vagy csak a nyalás?

Milyen alkatúak vagytok?



2021. szept. 30. 11:41
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
89%
Igen, szeretem. Váló ok, ha valaki nem nyal jól, vagy egyáltalán nem csinálja. Ujjazással a legjobb.
2021. szept. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
90%
Igen én imádom ujjazás és a nyalás is izgató.
2021. szept. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
84%
Igen, főleg ujjazással, de csak ha nem nem ebből áll a pasinál a szex. A farkat nem pótolja nálam a nyalás. Az alkatom szerintem nem releváns a válaszban.
2021. szept. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
89%
Imáááádom!!!
2021. szept. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
88%
Igen
2021. szept. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
41%
Utálom. Külön, csak az ujjazást szeretem.
2021. szept. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
81%
Lehet lemaradtam valamiről de mi köze a testalkatnak ahhoz hogy valaki szereti-e az orált? :o Felszed/lead pár kg-t és akkor hirtelen nem fogja szeretni vagy mi? HA jól csinálják akkor a legtöbb nő szereti, de majd megkérdezed a partneredtől.
2021. szept. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
39%
47%os idióta végig lepontozta a válaszokat. Biztos egy csődtömeg az ágyban és nyalni sem tud rendesen az ilyen.
2021. szept. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
87%

Nagyon szeretem.

Az a legjobb, ha egy ideig csak nyal, és csak végén veti be az ujjait. Nyilván ezt is lehet több féle módon (például lágyan vagy erősebben) és pózban csinálni, itt is fontos a változatosság.

Magas és vékony vagyok (tegnap mértem, 57 kg), bár nem értem, ennek mi köze a kérdéshez. Ez alapján fogsz ráírni az egyes válaszolókra? Ugyanis, hogy ki szereti vagy nem szereti az orált nem alkatfüggő.

2021. szept. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
11%
Én egy olyan nőnek örülnék,akit még nem nyaltak ki rendesen. Én szeretem csinálni,és brutál jól is csinálom 🤗
2021. szept. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!