Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha sehogy nem megy az ismerked...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha sehogy nem megy az ismerkedés, akkor próbáljam ki a tindert? 20/l

Figyelt kérdés

Komoly kapcsolatot akarok. Discordon, más közösségi platformokon nem tudtam olyat találni, aki tényleg tetszene nekem/egy hullámhosszon lennék velük.

Munkahelyen vagy utcán sem tudok ismerkedni. Haverokat sem tudok találni. Külföldön élek.

Reménytelennek tartom azt, hogy valaki észrevegyen, pedig kórosan figyelek a megjelenésemre. Csak annyi, hogy zárkózott vagyok és túlságosan szerény, amit unalmasnak tarthat pár ember.



2021. szept. 30. 19:25
 1/8 anonim ***** válasza:
9%
hat irj es beszelgessünk :) aztan majd eldöl :)
2021. szept. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
18%

A tindert külföldön normálisan használják, nem csak mint szexpartner keresőt.


28/F/külföld

2021. szept. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%

Miért? külföldön nincsenek "barát" alapanyagok?

Vagy mi ezzel a gond?

2021. szept. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos pasi ként sem feltétlen egyszerűbb külföldön ismerkedni. Próbálkoztam én sok módon de pl az osztrák nőknél a "barát" zónáig eljutottam de utána jöttek azzal hogy én értettem félre valamit, a magyar lányoknál nőknél már jobb volt a helyzet bár itt meg volt egy "nagyobb " csoport akik az ismerkedés után vagy azt akarták hogy szerezzek nekik munkát, vagy jelentsem be őket ahol én lakok de komolyan odaköltözni nem szerettek volna.
2021. szept. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
14%
csak sir a szad igazabol probalhatsz te barmit ha a szandek sincs meg.nem is akarsz ismerkedni...
2021. szept. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5# mivel nem vágyom távkapcsolatra. Nem véletlen írtam ki, hogy külföldi vagyok. :)
2021. szept. 30. 20:44
 7/8 anonim ***** válasza:
Regisztrálj fel a Tinderre nyugodtan, mit veszíthetsz? Előfizetés nélkül is lehet úgy-ahogy használni, de nem egy egetrengető költség az előfizetési díj sem, kb. két ital ára egy hónapi előfizu díj.
2021. szept. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én anno próbáltam pár magyar oldalt is, mert hát magyar lánnyal mégis jobb lett volna, elő is fizettem, de nem jártam nagyon sikerrel (kivéve egy alkalmat, amiből (táv)kapcsolat lett, mára pedig barátság maradt belőle)
2021. okt. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!