Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha melegként megtetszik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha melegként megtetszik valaki pl egy szórakozóhelyen, ami nem kifejezetten melegeknek szóló hely, hogy derítitek ki hogy ő is meleg e, és ha igen, hogy próbáljátok "becserkészni"?

Figyelt kérdés
Magyarán, egy meleg ember, hogy ismerkedhet semleges közösségi helyeken?

2020. febr. 4. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy egy meleg helyen is tennéd - köszönsz, megszólítod, beszélgetsz vele, ha látod hogy nagyon "forgatja" a szemét és egyértelműen hetero, zavarja a jelenléted akkor nem próbálod "becserkészni" (pontosabban ha azt látod hetero akkor a legjobb ha le se szólítod, nem biztos hogy tolerálni fogja, jobb a békesség).
2020. febr. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%
sehogy nem derül ki
2020. febr. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 DominikX ***** válasza:
94%
Hmm szoktak a melegek rendes szórakozóhelyen is ismerkedni? Azt hittem, hogy csak meleg szórakozóhelyen 😁
2020. febr. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
87%

Próbálj meg a közelébe kerülni, hogy lásson téged.🤩😉

Közbe közbe kerülj vele szemkontaktusba, ugyis észre fogod venni, ha figyel téged, vagy többször fégigfuttatja rajtad a szemét. Mosolyogj óvatosan rá, ha úgy érzed hogy valóban a srácok jönnek be neki, aztán szólitsd meg vagy köszönj neki. Van e kedved meg inni valamit velem... stb.😍


Bár igaz van hetero is aki túl “érzelemes” a fiukkal amikor bevan rugva. Nekem is van 2 haverom is akik ha isznak ölelgetnek engem, meg más srácokat is random, vagy mikor le ülünk átkarol és rám dönti a fejét.😄 Eléggé megtévesztő, sokszor kérdezték is hogy eggyütt vagyunk e vagy mivan. De persze ő csak haver nekem.😉😁


19/F meleg

2020. febr. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!