Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátom azt szeretné hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom azt szeretné hogy masztizzak előtte. Nem hiszem hogy menne úgy hogy ott van. Nektek megy más előtt?

Figyelt kérdés

Én csak magamnak nyugodtan szeretem csinálni. Szex közben nincs is orgazmusom.

Szeretné hogy csináljam előtte és ő is kielégíti magát közben. Akik masztiztak már a párjuk előtt nem vagytok zavarba közben? Sikerül elélvezni is?


2021. okt. 4. 07:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
57%

Huuh pedig ez tök izgis mikor egymást nézitek h ki hogyan csinálja magának.

Sztem nincs vesztenivalód ha kipróbálod.. Maximum ha nem tetszik utána nem csináljátok többször.

Én már masztiztam a barátom előtt és eszméletlenül felizgatta.

2021. okt. 4. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Azt tudom hogy nagyon izgatná. Már attól felizgul ha beszélünk róla.

Ő már masztizott előttem izgató volt.

2021. okt. 4. 07:41
 3/16 anonim ***** válasza:
33%
Nem hiszem, hogy menne. F
2021. okt. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
62%
Próbáljátok meg, szerintem nagyon jó lesz. Lehet hogy az elején kicsit furcsa, de bele fogtok jönni. Akár előjáték helyett.
2021. okt. 4. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
72%
Csináltam már, igaz csak előjátékként, szóval az elélvezés részéről nem tudok nyilatkozni, de előjátéknak jó volt.
2021. okt. 4. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
55%

Ha nem megy és feszélyezve érzed magad, akkor ne csináld.

Szexben csak az a jó amit mindkettő szeret és örömmel csinálják.

2021. okt. 4. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
41%
Ha igazan szeretitek egymast akkor nincs mit szegyellned semm testileg, sem lelkileg elotte :)
2021. okt. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
50%
a legjobb dolog több szempontból is: valóban nagyon izgató látni a másikat, ahogy masztizik, de nem utolsó sorban hasznos is, mert látod, hogy hogy a legjobb a másiknak, lehet belőle tanulni... már aki akar ;)
2021. okt. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
63%
Nem mindenkinek megy.Az én párom is szereti ha verem elötte,de neki nem megy.Megteszem neki,és ennyi.
2021. okt. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Simán élvezem. Még izgat is, ahogy ettöl annyira izgalomba jön. Szerintem vállald be nyugodtan, ne szégyenlösködj!
2021. okt. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!