Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A fiatal, 18 év körüli fiúkat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiatal, 18 év körüli fiúkat mennyire izgatják a náluk idősebb lányok? Inkább a korosztályukkal vagy fiatall lányokkal ismerkednek szívesen?

Figyelt kérdés

Eddig mindig az idősebb férfiak vonzottak, 30+osok, viszont mostanában láttam pár magas, jó testfelépítésű 18 körüli srácot itt ott és zavarbaejtő gondolataim támadtak:D Sosem vonzottak még a korombeliek se, nem hogy a fiatalabbak, de most elgondolkodtam azon, hogy izgalmas lenne egy fiatalabb fiúval, aki ugye kicsit tapasztalatlanabb, de a hormonok még nagyon tombolnak benne és olyan kis aranyosak is..Kicsit visszaidézik azt, amikor én voltam tini és az ilyen 18 éves srácok voltak a fuh de menő fiúk, ha 14-15 évesen 18 éves pasid volt, te voltál a menő csaj:D szóval értitek valahogy ez izgat na. Viszont szerintem ezek a fiúk csak 15-18 éves lányokkal ismerkednek szívesen. Ti erről mit gondoltok? Esetleg van itt ilyen korú lány vagy fiú, aki tudna tapasztalatot írni?

25 vagyok egyébként, annyira nem vagyok öreg;)


2021. okt. 6. 21:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem teljesen egyén függő.


Én 20 vagyok, kb(!) 17-től 30-ig jöhet, de szerintem ez sem a számtól függ, biztos van olyan 16 éves ami tetszene és biztos van olyan 32 éves is ami tetszene.

2021. okt. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

19 éves fiú vagyok, eddig csak korombelivel, v. fiatalabbal voltam.

Különösebb oka nem volt, így alakult, de tőlem idősebb lánynál lehet lenne bennem pici félsz, nehogy valamit úgy csináljak, amire azt mondhatja bénázok.

:D

2021. okt. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nekem még tetszene is, ha azt látnám, hogy próbál megfelelni és magabiztosnak mutatni magát. Persze lehetne látni, hogy nincs annyi tapasztalata, de tetszene ha nagyon igyekezne a kedvemben járni:D
2021. okt. 6. 21:33
 4/14 anonim ***** válasza:

Én 26 vagyok, idősebbekkel nem igazán voltam én sem, inkább fiatalabbal, vagy ugyanolyan eletkorúval, mint én.

Izgalmasan hangzana, de min 18, max 35 éves korig mennék el én is.

26/F

2021. okt. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
52%

Sok fiú nem mer idősebb lányokhoz menni, mert igazából mindenhol azt hallani az idősebb pasik jönnek be a lányoknak.

Ezért van az hogy ha egy jó milfet akarsz megdugni akkor kb 100/1 mire összejön, de persze ott is van az a szódával elmegy kategória, aki fullos az meg válogatós/beképzelt.

Ha idősebb nőt akartam akkor olyan 40 vagy afelett keresgéltem, már látszik a kor rajtuk ezért élvezik ha egy fiatal, potens pasi udvarol nekik.


25f

2021. okt. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Persze, hogy izgat. Bár még nem voltam idősebbel én se, szívesen lennék. Nyílván azért jól kell kinéznie, hogy izgasson, de ha az megvan akkor akár 50 is lehet. 18f
2021. okt. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
79%
Ebben a korban szinte mindenkire felállt a farkam úgy 50 éves korig :D
2021. okt. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
A nejem a harmincas évei elején elmondása szerint nagykanállal fogyasztotta a 18-20 közötti srácokat. Izgatta, hogy "kőkemények" és ha elsőre hamar el is mentek, gyorsan újra akció képesek lettek.
2021. okt. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
42%

Én egy 30 éves ember vagyok, szívesen basznek 15-től 80 éves korú hölgyekkel.

A 80-as csajt nagyon kiprobalnék!

2021. okt. 7. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

"Viszont szerintem ezek a fiúk csak 15-18 éves lányokkal ismerkednek szívesen."


Ez egyáltalán nincs így. Biztosra merem állítani, hogy nagyon szívesen ismerkednének 25 év körüli nőkkel. Sőt szívesebben mint a saját korosztályukkal.


" amikor én voltam tini és az ilyen 18 éves srácok voltak a fuh de menő fiúk, ha 14-15 évesen 18 éves pasid volt, te voltál a menő csaj:D "

Ez fordítva a férfiaknál szerintem hatványozottan igaz.


De nem csak a menőség miatt, egyszerűen vonzó egy pár évvel idősebb nő ebben a korban.


Viszont szerintem itt érdemes neked a kezdeményezőnek lenni. Mert lássuk be, hogy a nők 99%-a 25 évesen nem akar 18 éves fiúval járni. Így a fiatalabb srácokban fel sem merül az, hogy esélye lehet nála 5-6 évvel idősebb hölgynél.

2021. okt. 7. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!