Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek létezhet olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezhet olyan fiatalokból álló lakóközösség (szobákat bérelnek egy házban), akik közt nincs szex?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy mindegyik nagyon jól néz ki és vegyes a nemek aránya.

2021. okt. 8. 00:50
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Hany éves vagy?
2021. okt. 8. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Most te arra gondolsz mikor közös albérletben vannak vagy azt amikor bérelnek egy házat bulira vagy nyaralásra? Mert mindegyik létezik. Én nekem is 2 fiú lakótársam van holott nő vagyok. Jár ide elég pasi mégse szexelgetni
2021. okt. 8. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
11%
Hát ha sokan vannak, nem rokonok és eszükbe sem jut dugni a másikkal akkor ott valami hiba van a "rendszerben" az tuti 😄
2021. okt. 8. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%

Már hogy ne létezne... inkább a másik oldal a kérdésesebb. Hogy együtt laknak és lefekszenek egymással, mert persze olyan is létezhet, csak szerintem sokkal kevesebb.

Meg amúgy. Miért érné meg bonyolítani? Oda kell hazamenni minden nap. Ha rosszul jön ki, hát... továbbra is együtt kell élni (valameddig).

Mondjuk a kolesz az még más volt. Ott buli-buli hátán volt, az emberek könnyebben összekavarodtak, meg sokan voltunk.

De egy albérlet és felnőttélet, azért nem elsősorban ezt hozza elő szerintem.

2021. okt. 8. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet mindegyiknek van párja, aki másik házban lakik.
2021. okt. 8. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
47%

Nem! Az összes eddigi fiú lakótársammal lefeküdtem!

Nem kérek privit!!!

2021. okt. 8. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!