Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Lakóközösség meg karja szavazn...

Lakóközösség meg karja szavazni, hogy a lakást kiadók duplaannyi közös költséget fizessenek, ha megszavazzák a tulaj persze rám hárítaná lehet ilyen?

Figyelt kérdés

2021. júl. 23. 19:21
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Az az indok, hogy több a költözés ezekben a lakásokban ,emiatt több szemét keletkezik, többet használják a liftet, stb + még a tulajnak ott a nem kevés bevétel a kiadásból. De ugye Magyarországon a közös költséget általában a bérlők fizetik, nekem ehhez mi közöm? (Én csak egyszer kis és egyszer be költözöm az adott házban nyilván...)
2021. júl. 23. 19:26
 2/12 A kérdező kommentje:
bocs a hibákért, telórol írtam
2021. júl. 23. 19:29
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
Nem lehet, a társasházi törvény nem engedni. A közös költség m2-re van.
2021. júl. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
39%
Persze, rád veri. Amikor lejár a szerződésetek megemeli a díjat.
2021. júl. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%
Nem tudom elképzelni, hogy ilyet megszavaznának. Legalábbis, remélem.
2021. júl. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
92%

Nem vagyok érintett egyik oldalról sem, de én ezt nem szavaznának meg.

De amilyen irigyek tudnak lenni az emberek, elképzelhető, hogy megszavazzák,... bár én is úgy gondolom, hogy ez törvényileg van szabályozva.

2021. júl. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%

Többet használják a liftet?

Miért is?

Ha fsz-i a lakás, akkor meg visszakap?

És a szemét miért lesz több?

Egy bútorozott albiba 2 bőrönddel költözik valaki és akkor már vagyonos.

Milyen baromság ez?

2021. júl. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
93%
Hallottam már ilyet, de ott a lakás turisztikai hasznosítása miatt döntöttek így. Airbnb-s lakásoknál lehet ilyen, de hosszútávú bérletnél még sosem hallottam. És nem is indokolt.
2021. júl. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
25%

Honnan tudod ezt?


Szerintem se lehet.

2021. júl. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
88%
Na én pont egy olyan helyen lakom ahol ez felmerült (mi abban maradtunk a tulajjal, hogy akkor felesben fizetjük a pluszt, mert ugye nem az ő hibája, de rám sem terheli az egészet)), de végül szavazása sem került, mert törvényellenes, csak pár vén idióta találta ki, aki nem tud közös költséget fizetni a nyugdíjból és akkor hátha majd a "nyerészkedő tulajok" meg a "millomos bérlők" akiknek tellik bérleti díjra (is) "eltartják" őket...
2021. júl. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!