Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnőmnek hogy hozzam fel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmnek hogy hozzam fel ezt az ötletet?

Figyelt kérdés
Azt szeretném neki felhozni hogy kicsit fel dobjuk a szexuális életünket hogy elmenni egy swinger klubba. És nem kell feltétlenül mással szexelni csak egy szokatlan hely is tudna segíteni aztán onnan majd hozza az élet a többit

2021. okt. 10. 15:04
 1/5 anonim ***** válasza:
4%
Pl szex közben!
2021. okt. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Pont ne szex közben, mert lehet a szenvedély hevében egyezne csak bele, de utána meg megbánná. Keress egy filmet, amiben van valami swingerklubbos jelenet, és dobd be az ötletet, mint ártatlan érdeklődést. Ha nincs nyomás rajta, akkor tényleg az őszinte gondolatait fogja mondani.
2021. okt. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%

Én is a filmet ajánlanám,vagy mondjuk mondd neki h az egyik haverod mesélte h volt egyszer a barátnőjével egy ilyen helyen és nagyon izgalmasnak bizonyult, es kérdezz rá.

L

2021. okt. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
85%
Szex után mikor beszélgettek akkor mond el neki, hogy helló ő ugyan az x dologra vagy kíváncsi, de meg egy swingerben akarnál körbenézni és nem suttyomban a háta mögött hanem vele együtt. "Csak szétnézünk nem csinálunk semmit, sokat hallottam már róla kíváncsi vagyok milyen".
2021. okt. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
40%
4es, kiváló. Semmi sem kötelező elv alapján
2021. okt. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!