Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy tudnék megszabadulni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék megszabadulni a szüzességtől?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok. Volt néhany kapcsolatom de szexig egyik sem jutott. Kezdem cikinek érezni a szüzességem ezért szeretném elveszíteni. Szexchaten nem jártam szerencsével, nem találtam senkit. Oldalakat/appokat ha tudtok ahol vannak férfiak akik nem bánjak a szüzességet akkor ajánljatok! Köszi!

2021. okt. 10. 19:10
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
94%
Akkor te most lány vagy?
2021. okt. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
79%
Hát nem tudom szerintem ezzel csak azt érnéd el h traumàt okozol saját magadnak. Az cikibb ha érzelemmentesen egy jött ment alakkal veszted el. Én 24 vagyok és szintén szűz, de inkább ki vàrok mintsen random pasik űrítsenek bennem.
2021. okt. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
42%
Tinder, Badoo. De akár írhatsz nekem is ha gondolod. 31/F
2021. okt. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
18%
ha jól értelmezem és lány vagy meg is találtad az embered :)
2021. okt. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

1# igen

2# igazad van de már nagyon vágyom rá. Sajnos érzelmi kapcsolatot nehezen alakítok ki és igy félek hogy még évekig eltart a keresgélés

2021. okt. 10. 19:17
 6/29 anonim ***** válasza:
79%
Biztos, hogy ezt egy futó kalandba akarod átélni?
2021. okt. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól értem, lány vagy. Éld az életed, szórakozz, randizz. Akár tinderen keresztül. Teljesen érthető, hogy kívánod a szexet. Ha kicsit nyitsz a világ felé, könnyű dolgod lesz. Azért ne rögtön az elsőnek dobd oda magad, hanem olyannak, aki tényleg vonzó, és bízol benne.
2021. okt. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

6# nem igazából sokkal jobb lenne ha lenne egy komoly kapcsolatom és szerelemből tehetné. :) Sajnos rossz tapasztalat miatt most érzelmileg nem érzem úgy hogy ilyen szóba jöhetne és ezért vagyok kicsit kétségbeesett


7# köszönöm a biztatást! :)

2021. okt. 10. 19:20
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Kapcsolatban voltunk már két hónapja, a srác rendes volt, de szerelmes egyáltalán nem voltam belé. A szitu biztonságos volt.

Valóban nem kell feltétlenül érzelem, de traumatikus lehet, ha valami barmot fogsz ki alkalmira.

Inkább ismerkedj és némi idő után, ha megbízható és szexuálisan vonz az illető, akkor sima ügy.

Nekem volt egyéjszakásom később, meg szexeltem első randin, amik jók voltak, de amikor szűz voltam, akkor az első pár alkalom eléggé fájt, így nem ment volna egyéjszakás. Főleg, hogy az exemmel többször próbálkoztunk, kb egy hónapig, hogy be tudja tenni, mert nagyon szűk voltam.

2021. okt. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
94%
eddig hány kukis képet kaptál?
2021. okt. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!