Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az alacsony önbecsülésből...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alacsony önbecsülésből eredő szexuális vágyak elmúlnak, ha helyre jön az ember mentálisan? 20/F

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy sajnos egy ideje tényleg a béka segge alatt volt az önbecsülésem, magamba voltam eléggé zárkózva, és nem igazán csináltam semmi hasznosat egész nap.


És abban az időszakban maszturbáláskor mindig a megalázó dolgok izgattak, amikor arra gondoltam, hogy én csak arra vagyok jó, hogy megcsaljanak, meg arról is fantáziáltam hogy lekezelően viselkedik velem a nő mert nem vagyok igazi férfi, stb..


A lényeg, hogy szinte csak ezek izgattak. Aztán elkezdtem változtatni az életemen, cselekedni, hogy anyagi szempontból is jobb legyen az életem végre, újra kezdtem sportolni, aztán ismerkedni is aktívan elkezdtem, el is értem kisebb sikereket minden téren, és olyankor ez az egész alázós vágy szinte teljesen alábbhagyott, maszturbálni maszturbáltam, de valahogy már nem izgatott az, hogy ilyen módokon megalázzanak, még akkor se, ha gondoltam rá, unalmasnak is tartottam már. És ilyenkor csak normális fantáziáim voltak ahol tényleg én dugom a csajt, stb..


Viszont pl most nemrég jött egy nehezebb időszak az életemben, nem mondom hogy olyan mélyen vagyok mint akkor, de nem vagyok toppon teljesen, és hirtelen, egyik napról a másikra elkezdett izgatni újra az ilyen megcsalós, alázós fantázia, de olyan szinten, hogy még én is meglepődtem rajta.


Ennyire szoros kötelékben van ez a két dolog egymással? Ha teljesen helyretenném magam, lehet, hogy szinte teljesen elmúlna?


2021. okt. 11. 19:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Persze. Hát a mentális hogyléted elég erősen kihat a hétköznapjaidra, így akár a fantáziáidra is. Ha rendbekapod magad és megfelelő önbizalommal rendelkezel majd, akkor jobb lesz. Pláne ha ennyire ilyen irányba megy el a fantáziálgatás, nehogy hosszabb távon problémád legyen belőle, teszem azt még durvább szélsőséges fantáziák, amiket aztán átültetsz a gyakorlatba.
2021. okt. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!