Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Alacsony lenne az önbecsülésem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alacsony lenne az önbecsülésem? A barátom irányítana mindent?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre mostanában, hogy olyan, mint ha a barátom irányítana a kapcsolatunkban. Azt mondja nem baj, ha én kevesebbet keresek, úgy is ott van az ő pénze. Csak magáról képes beszélni, arra nem kérdez rá, hogy velem mi van. Nekem mindig meg kell hallgatnom a problémáit, de ha én mondok valamit, arra azt mondja semmiség. Mikor ő van nálam, akkor a tv távirányítója is nála van, nem adná oda nekem.

Telefonál, és ha azt válaszolom neki, hogy nem vagyok otthon, akkor a hangsúlyából azt ítélem meg, mintha nem tetszene neki, de amúgy eddig még nem mondott olyat, hogy baj, ha nélküle megyek valahova.

Kitalálok én is valami programot, és sose úgy megy semmi, ahogy én szeretném.

Lehet hogy ez apróság, de mikor fekszünk az ágyon is, nekem nem sok hely jut.



2021. júl. 7. 15:21
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

Ezekből egyik sem apróság.

Igen, ő irányít. És ez csak rosszabb lesz.

2021. júl. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Apám is ilyen típus. Szerintem még most vess ennek véget, mert ebből boldog család alapítás biztos nem lesz..
2021. júl. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Nárcisztikus.
2021. júl. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%

Kikövezett út a boldogtalanságba.


Gyorsan vegyél egy másik irányt, ha nem így szeretnél élni!

2021. júl. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves?

Nem tudom, szerintem ezek elég nagy red flag-ek. Én menekülőre fognám.

2021. júl. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Tudod van az a mondás hogy sok kicsi sokra megy...

Most azt mondod apróság az ágy, apróság hogy nem hallgatja meg hogy ma ki akasztott ki pl, stb stb.

De gondolj bele ha aprósagok eseten nem képes meghallgatni és kicsit rád ia odafigyelni akkor nagyobb dolgok esetén majd hogy lesz?


Ha arra kér meg hogy pár órát vigyázzon majd a gyerekre vagy segítseg ebben v abban mert alig bírsz járni, stb.


Mindig lehet olyan az életben amikor rászorulnál a másikra de ő a saját kényelme miatt nem fogja megtenni. Es mert ő akar irányítani.


Nekem ez nem menne.


Speciel én is irányítósabb típus vagyok, de nem ilyen szinten és nem így. Inkább csak olyan értelemben hogy elmondom a véleményem, akkor is ha nem tetszik valakinek és szeretek szervezni. De ennyi.


De amiket te írsz, azok szerintem komolyabbak és komolyabbá is válhatnak.

2021. júl. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

1. Mióta tart ez?

2. Ez a tulajdonság eddig is benne volt-e?

3. Ha igen, vajon nem-e pont ez volt egyik, ha nem legfőbb vonzó tulajdonsága (ti. hogy hatarozott es dominans)

2021. júl. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Miért vagy vele? Jó ez neked?
2021. júl. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

Itt mindenre az a valasz hogy dobd ki..es mindenki narcisztikus...


Szerintem ezek aprosagok amiket ha szolsz neki siman odafigyelne.

Az en baratomat is arrebb kell lokdosni az ágyon de akkor készsegesen arrébb is megy.

A kapcsolót is ki kellett csavarni a kezeből időnként de nem is ellenkezett.


Arra hogy kevesebbet keresel miert baj ha azzal vigasztal hogy nem baj ott az o penze. Tok jo hogy megosztja veled.


"Kitalálok én is valami programot, és sose úgy megy semmi, ahogy én szeretném."

Ez mit jelent ez miert az ő hibaja?

"hangsúlyából azt ítélem meg, mintha nem tetszene neki, de amúgy eddig még nem mondott olyat, hogy baj, ha nélküle megyek valahova." Ezt is siman csak te kepzeled hiszen nem mondott semmi ilyesmit..



Elsosorban mindenki magáról beszél. Kirol beszeljen?

Te miert nem beszelsz magadról magadtól, miert kell kihúzni belőled?


"Nekem mindig meg kell hallgatnom a problémáit, de ha én mondok valamit, arra azt mondja. semmiség," szoval ő is meghallgatta, az hogy semmiseg e ez is problematól függ a kerdesedbol kiindulva valoszinuleg ott is problemat krealsz ahol nincs.. vagy sajnaltatod magad ahelyett,hogy szólnál?

2021. júl. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!