Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyi a normális szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi a normális szexuális vágy egy nőnek? Mikor túl sok?

Figyelt kérdés

2021. okt. 11. 21:28
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Nincs sok.amennyit kitudnak elégiteni
2021. okt. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
Ha nem beteg az a vágy, libidó, akkor tökély lehet bármi. Csak megbeszélés kérdése. Ismétlem, megbeszélés. Ez egy ismeretlen fogalom a párok 75%-ánál. Napi 2-3 legyen meg, ha velem jársz.
2021. okt. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Hogyha az aktus közepén már a következő dugáson jár az illető esze, az már kezelésre szorul.
2021. okt. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%

A nők éppúgy vágynak a jó, kielégítő szexre, mint a férfiak. Ki hetente, ki naponta, ki még gyakrabban. Akkor túl sok, ha a párjuknak sok.

Gondolom, nem az orvosi esetre, a nimfomániára gondolsz, igaz?

2021. okt. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 sterling.archer ***** válasza:
85%
Volt oylan csajommakivel napi 6-7, mar fajt a makkom es konyorogtem hogy eleg volt. Masik exemnek eleg volt a heti ketto. Nagyon csaj fuggo.
2021. okt. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Akkor kb havi egy,amennyit ő kíván,lehet,hogy kevés???

Pláne,hogy én pedig kb akár naponta kétszer is kivánnám,de hiába,ellök,hagyjam békén!

Soha nem csaltam még meg a 4-év alatt,de már így nem bírom!!!

Ugyhogy ez lehet,változni fog...

40/F

2021. okt. 12. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
50%
Semmi sem sok mivel én bírom a strapát! F
2021. okt. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!