Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szűzként Mitől tudnék én is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűzként Mitől tudnék én is örömet okozni a páromnak az első együttlét alatt/közben ?

Figyelt kérdés

Holnap ott alszom a páromnál, és nagy valószínűségel meg fog történi számomra az első, viszont ő már nem szűz. Hogyan tudnék én is örömet okozni neki, és szerintetek nagyon fog fájni az első?


Értelmes válaszokat előre is köszönöm!



2021. okt. 14. 12:29
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Így is pár perc lesz! Inkabb azon legyél hogy te el élvezz
2021. okt. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%
A gumit te húzd fel neki szájjal
2021. okt. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
52%
Kapd be neki tövig 😍
2021. okt. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szólj a párodnak hogy előbb csak fedezzétek fel egymás testét. Nem kell egyből betenni.

A petting is izgalmas előszőr, megbeszélhetitek mi milyen érzés meg hogy tetszik. Ha meg mégis előjáték lesz akkor egy idő után már nem azon fogsz agyalni hogy milyen lesz, hanem hogy rakja már be.

2021. okt. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!