Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az ilyen lányoknak mi a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen lányoknak mi a titkuk? 20/F

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy ritkán van pár olyan csaj, aki külsőre nem tetszene nekem egyáltalán, viszont valami a kisugárzásában mégis van, ami miatt szexuálisan nagyon vonzani kezd és sokkal jobban vonz szexuálisan egy ilyen nő, mint egy olyan aki külsőleg is bejött eleve.


Miért lehet ez? Mi lehet az ilyen lányokban?


2021. okt. 14. 12:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
✨egyéniség✨
2021. okt. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, de sajnos ezt nem mondanám minden esetben rájuk. Sokszor pont ugyanolyan sztereotipikus dolgokat csinálnak, mint a többi lány és a személyiségük sem tetszik, testileg mégis nagyon vonzanak szexuálisan..
2021. okt. 14. 12:55
 3/13 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem azok a pasik,akik itt lógnak a gyakorin,minden csajra rárepülnének,ha tetszik,ha nem. A titok tehát nem bennük,hanem benned rejlik.
2021. okt. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem értek egyet, rengeteg nő van akitől irtózom
2021. okt. 14. 12:58
 5/13 A kérdező kommentje:
Ettől függetlenül persze amit mondasz az igaz, csak nem az én esetemben
2021. okt. 14. 12:59
 6/13 anonim ***** válasza:
87%
a szexuális vonzalom sokszor nagyon összetett dolog
2021. okt. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
84%
Nekem egy alacsony dundi csaj volt ilyen aki egyáltalán nem az esetem,de olyan szexuális kisugárzása volt hogy bármikor bármit megcsináltam volna vele,de persze nem lett belőle semmi. Ezek megmagyarázhatatlan dolgok.
2021. okt. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
83%
Feromonok, kémia. Nekem is volt egy csaj, külsőre nem voznott igazán, személyiségre és életvitelre is teljesen más volt, mint én, mégis akárhányszor találkoztunk, izzott a levegő. Sajnos csak egyszer sikerült megdugnom. Nem tudom azóta sem, miért vonzott ennyire.
2021. okt. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
86%
Lám-lám, a végén még kiderül, hogy a karizmának csak egy apró szelete a külső:D
2021. okt. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
De ezek a lányok tudnak valamit, nekik mindig lesz jelentkező.
2021. okt. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!