Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mire számítson 2 19 éves lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire számítson 2 19 éves lány egy swinger klubban?

Figyelt kérdés
Szeretnénk kicsit ,,bulizni ‘’ ilyen helyen és kíváncsiak vagyunk mire számítsunk. A dreamlandbe szeretnénk menni
2021. okt. 14. 20:59
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
80%

Népszerűek lesztek, az tuti!

Csak a fantáziátok, meg a "befogadóképességetek" fog határt szabni, de szerintem fárasztó estétek lesz... ;)

2021. okt. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
81%
Bulira, jó hangulatra :) pénteken vannak a legtöbben. Semmi sem kötelező!!! Sok lány van aki csak lejön, társalog, bulizik, eszik-iszik, táncolgat stb. de nem csinál "semmit". Más meg 1:1-ben van neki szimpatikus pasival, megint más meg olyan gangbanget csap hogy ihaj. Amihez kedvetek van, pénteken ott vannak a legjobb bulik, hajrá! :)
2021. okt. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
87%
Engem a barátom el akart vinni (18 voltam), de végül nem mentünk
2021. okt. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
72%
Egy ilyen bira kiváncsi lennék ott mindenki elött megy a szex? Vaagy szobára visznek?
2021. okt. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
81%

Mehetek veletek?

L

2021. okt. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
89%
#4 ez is, az is megtörténik kinek hogy tartja kedve :) Vannak zárható szobák ahova azok mennek be akik bemennek, bezárják az ajtót belülről és kész (nem látni be). Van olyan szoba amibe belátni, s vannak olyan szobák amik kimondottan a többesre tervezettek, akit "bevesznek" bevesznek a mókába, akit nem azt nem. S igen előfordul olyan is hogy a társalgóban a kanapén megy az "akció", vagy a lenti nagyágyon. Kinek mihez van kedve :)
2021. okt. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
50%
Arra hogy megba*sszák
2021. okt. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
3%
Hozzám ki jönne, Hölgyek? 33F
2021. okt. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
80%

Oh izgalmas lesz, ti lesztek az este sztárvendégei azt garantálom;) (én talán 21 voltam, mikor először elmentem a klubba). Pénteken vannak a legtöbben, viszont rengeteg lesz az egyedül érkező pasi, emiatt sokan fognak nyomulni is. Ne legyetek félénkek, nyugodtan küldjétek el melegebb éghajlatra azt, aki erőszakosabb (mármint nem fizikailag, hanem nem akar lekopni). Amúgy jó hangulatúak szoktak lenni a bulik, régen masszázs is volt, az is nagyon izgi tud lenni. Nem kötelező semmit se csinálnotok, lehet csak beszélni, nézelődni is;)

25N

2021. okt. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
50%
Ide inkább ne menjetek, olvassátok csak el a Google értékeléseket.
2021. okt. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!