Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mire számítson 2 19 éves lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire számítson 2 19 éves lány egy swinger klubban?

Figyelt kérdés
Szeretnénk kicsit ,,bulizni ‘’ ilyen helyen és kíváncsiak vagyunk mire számítsunk. A dreamlandbe szeretnénk menni
2021. okt. 14. 20:59
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
56%
#9 most is van masszázs, csak átrakták az ágyat a jackuzzival szemben és még el is függönyözhető. Amikor nincs masszázs és foglaltak a zárható szobák nagyon kellemes kis félreeső hely tud lenni 😂
2021. okt. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
56%
#11: jaj de jó, ez jó ötlet volt. Bár engem sosem zavart ha néztek haha. Már rég nem voltam (covid), úgyhogy nem tudom most milyen a hely na meg a bulik
2021. okt. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
72%
#12 kevesebben vannak sajna mint covid előtt, változó mikor milyen buli van, de egész kellemes esték tudnak lenni :)
2021. okt. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
54%
Valaki elmondaná tömören, hogy mi az a Swinger Klubb? ne kövezzetek meg :D 20F
2021. okt. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
78%
Sok szexre számítsatok!
2021. okt. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
83%
#14 tömören egy olyan szórakozóhely ahol kevés textiliában vannak az emberek, s bár beszélgetni, bulizni, szórakozni is lehet de leginkább a szex miatt mennek. Eredetileg pároknak lett feltalálva párcserés szexre, szóval ennek megfelelő kialakítású. Olvad el az etikettet mielőbb bármelyik klubba lemennél és érteni fogod.
2021. okt. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
20%
Ahol minden kefél mindenkivel
2021. okt. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
81%
#17 ez sem igaz... a swingerek ffi heterók (női biszexualitás már annál sűrűbben előfordul, de annak csak örülnek az emberek), s szimpátia alapon működik. Nem úgy megy hogy csettintésre bárkit megduhatsz, de ha normálisan viselkedsz és egy alap szintet megüt a külsőd akkor jó eséllyel be tudsz kerülni többesekbe.
2021. okt. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
10%

40-50-es pocakos, kopaszodó szőrös kispöcsű fazonokra, akik sóherek prostira költeni.


Nekem kb ilyen elképzelésem van, bár soha nem voltam még ott. Nem is vonz, egyszerűen hiányzik az intimitás belőle, és ezt férfiként mondom. Másrészt ugye a betegségek, amiket el lehet kapni (óvszer ide vagy oda).

2021. okt. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
88%
#19 az a jó amikor olyanok osztják az észt mindenféle városi legendákra alapozva akik még a közelében sem jártak egyik klubnak sem. Az elgondolásaid alapján ne is gyere, nagyon fogsz hiányozni 😂
2021. okt. 15. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!