Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy van ez náluk?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy van ez náluk?

Figyelt kérdés

A természetes szőke hajú ferfiaknak igaz, hogy gyengébb a szőre?

Ami pedig van rajtuk szőr akár fanszor az szőke színű?



2021. okt. 15. 00:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

igen, szőke, bár lent sötétebb

nekem speciel erősebb a hajam mint legtöbb embernek

2021. okt. 15. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Változó.

Ismerek olyat aki szőke, de a hátán bozontos sötét szőr nő


Szakáll, fanszőr sok szőke emberen vöröses.

2021. okt. 15. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Általában az intim szőrzete (akár nő akár ffi) egy árnyalattal sötétebb mint a hajszín, illetve a testszőrzet valamivel erősebb (mert más típusú a tüsző) mint a haj. A "tejfelszőkének" világosabb, a szimpla szőkésbarnáknak barna.
2021. okt. 15. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én szőke vagyok, de nagyon göndör a hajam…

Jobban hasonlít az afrikaiak hajára tapintásra mint a legtöbb európai emberéhez, persze annyira azért nem erős, de az átlagénál erősebb.


A szőrzetem viszont más típusú, sötétebb és van egy vöröses árnyalata. (Ahogy a szakállamnak is)


Nem vagyok annyira szőrös, de pl. rengeteg és szintén göndör fanszőrzetem lenne, ha nem szőrtelenítenék ott.

2021. okt. 15. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Általában sötétebb nekik ott lent vagy vöröses árnyalatú (pl ez szakállnál is megfigyelhetős sokszor). És igen, általában a fekete/s. barna szőrzet erősebb (de genetikán múlik, vannak kivételek).

(nőként válaszoltam)

2021. okt. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!