Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kelemen Anna miket vállal?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kelemen Anna miket vállal?

Figyelt kérdés
Ha valaki tudja az leírhatná ide vagy akár privibe…

2021. okt. 15. 13:11
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:

#10.

Persze.


A húszas éveim közepén vagyok.


Miért érdekelt?

2021. okt. 15. 14:22
 12/35 anonim ***** válasza:
94%
akkor egyidősek vagyunk :D de nem értem valaki mért áldozna ennyi pénzt egy random idegen műmellű csajért... de hát sok sikert, drukkolok hogy meglegyen! ;)
2021. okt. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
67%
Ha Kelemen Anna szerinted jó csaj, akkor nincs magasan a léc. 😁
2021. okt. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
90%

#7 számlaképes csajokat? Bro' áruld már el melyik prosti ad áfás számlát 😂

Persze, hogy az asszisztense veszi fel (pontosabban nem az övé, hanem közös másokkal) mert nincs ideje a szórakozó kamusokra, meg a szimpla rajongókkal bájcsevegni - meg el van foglalva a munkával amúgy is 😂

Az árai 500-1000 euró között vannak, a többi már időtartam és extrák kérdése. Ha el akarsz hozzá menni akkor egyeztess időpontot és hajrá. Nekem nem érne meg ennyit, de te tudod, mindenkinek a saját dolga.

2021. okt. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:

#12.


Más ha felesleges pénzzel rendelkezik vesz egy BMW-t vagy különböző presztízs növelő sz@rokat kezd el gyűjteni…


Nekem ha a megtakarítást letudtam, akkor bőven elég egy Fiat és a fast fashion, kínai óra, stb.


Viszont a különlegesebb szexuális kalandok, élmények vonzanak és sima nők ezt nem tudják megadni, meg egy kapcsolat pl. egyáltalán nem érdekel…


#13. Egy szóval nem írtam, hogy jó csaj.

2021. okt. 15. 15:07
 16/35 anonim ***** válasza:
69%
nem érdekel a kapcsolat? :( szomorúan hallom, de azért legalább ezt könnyebb összehozni, mint egy igazi kapcsolatot. ha ez tesz boldoggá fater..akkor gogo :D majd mesélj
2021. okt. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
100%
Én vele beszéltem. de minden gumival, százezerért.. hát a nagy büdös lófaxt. :)
2021. okt. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:

#2. Hogy sikerült vele beszélned? Egyből Ő vette fel neked?

Anált legalább vállal?

2021. okt. 15. 17:35
 19/35 anonim ***** válasza:
94%
#17 hát kérlek a celebeknek ára van 😂 Annácskában az egyetlen becsülendő, hogy nem játssza az agyát hogy glammodel meg, "médiaszemélyiség" meg hasonlók, hanem a többi celebecskével ellentétben nyíltan felvállalja prosti
2021. okt. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
13%

#19 xarabb pillanataiban állítólag 20-ért is meg lehetett kapni órára páréve.

De őt tuti natúrban akarnám teleélvezni, majd lefényképezni hogy folyik ki belőle a spermám. :)

2021. okt. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!