Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rossmannban milyen Durex vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossmannban milyen Durex vagy Masculan óvszer csomag van?

Figyelt kérdés
Olyan kellene amiben legalább van 3 db. Mennyibe kerül, van egyáltalán ilyen? Sosem vettem még gumit. :P Méretben milyet vegyek egy kb. 14 cm-s péniszre?
2021. okt. 15. 22:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Sokféle van (mindenféle extrákkal akár), többféle kiszerelésben. Google a barátod, fent van mi mennyibe kerül, sőt, méret táblázatok is. Egyébként inkább a vastagság a lényeges óvszernél, nem is a hossz. Nézz utána, aztán meglátod melyik a legjobb számodra.
2021. okt. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Méretben (hosszra) mindegyik jó lesz, az átmérő a lényegesebb. Van 3 db-s és 12 db-s is, meg mindenféle extra vastag, extra vékony, síkosított stb. A Durex eléggé túlhypeolt ~800 Ft körül lesz egy 3-as csomag. Nézd meg a darabárat is, nem feltétlenül olcsóbb a 12 db-s egy darabra.

Ha még nem vettél semmilyent akkor vegyél egy olcsó saját márkást is (a legolcsóbbat) és azzal próbáld ki hogy kell felvenni. Ne akkor csodálkozz rá először a gumira amikor már éles helyzet lesz.

2021. okt. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én a SKYN márkát ajánlom. A Durex hasonló méretű péniszre kicsi volt, bár szerintem a márkákon belül a típusok között is lehet különbség. Vagy nincs - passz. Tényleg próbáld ki a SKYN-t. A kéket (mármint fekete doboz, kék körvonal, meg felirat).
2021. okt. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!