Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, fiúk gyerekkorotokban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manly kérdése:

Lányok, fiúk gyerekkorotokban volt nemi kapcsolat hasonló korú lánnyal, fiúval ?

Figyelt kérdés
Tudom, akkor még csak játék, de mégis-mit csináltatok ?

2021. okt. 16. 10:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt semmi.
2021. okt. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%
Igen volt. Megnéztük és megfogtuk egymás nemiszervét.
2021. okt. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Igen. A lány egyszer kileste a szüleit amikor szexeltek. És mi is utánoztuk őket. Mondta hogyan csináljam. Lehettünk 10 évesek kb. Persze a ruha nem került le rólunk.
2021. okt. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én a kérdező vagyok, de elmondom: Ált.iskolában kb. másodikosok lehettünk és az egyik osztálytárs lány kihívott a kert végére, letolta a bugyiját, kivette a farkamat és hozzám simulva berakta magának. :) Én azt se tudtam miről van szó.
2021. okt. 16. 11:38
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Drága kérdező. Szerinted ezt ki hiszi el neked?
2021. okt. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%
Szoptam egy srácot 7dikben de ennyi.
2021. okt. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
58%
Újabb pedofil hangzatú kérdés. Megesik néha, hogy a gyerekek (főleg a fiúk) megmutatják, hogy mi van a ruha alatt. De ne találd már ki, hogy egy másodikos kislány berakta magának a farkad... És most erre ilyen válaszokat vársz, mert erre izgulsz? Fáraszd ezzel anyukádat, ez undorító.
2021. okt. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
67%

Hát pedig olyan nálunk is volt.

Mi is megmutattuk egymásnak aztán én oda dörgöltem a puncihoz. Nem raktam be azt se tudtam hogy be lehetne (és nem is állt), de össze értek.

2021. okt. 17. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egymasnak megmutatas, megfogas volt pl orvosos jatekkal. Az amit fennebb irt valaki h betette az egyszeruen lehetetlenseg.
jan. 31. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!