Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem tudok szexelni rendesen,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok szexelni rendesen, mert túl szűk vagyok. Mit lehet tenni ez ellen?

Figyelt kérdés
Nem vagyok már szűz. Szeretném a jó szexet, de folyamatosan azt a beszolást kapom, hogy iszonyatosan szűk vagyok és nem fér be nekik... esküszöm nem feszülök rá vagy bármi. Mégis érzem magamon is h szűk vagyok. De ez ilyen nagy indok egy pasinak h ne tudja be rakni? Próbáltam tágítani magam már. De szinte minden pasi erre panaszkodik. Van erre valami megoldás akár orvosi? Hiszen szülni is kell egy nőnek és én is szeretnék majd.
2021. okt. 17. 19:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
mekkora nekik? 😮
2021. okt. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Szerintem teljesen átlagos méretük volt. De mindegyik panaszkodott. Összesen 4 pasival próbáltam. Az első el vette a szűzességemet biztosan
2021. okt. 17. 19:37
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
Nincs veled baj. Nem hozzák a hangulatot, nem elég finoman csinálják, ezért vagy szűk. Gondolom egy ideje rá is görcsölsz ilyen öngerjesztően. Ez nem úgy megy, hogy a srác bepasszírozza, hanem úgy, hogy addig játszik vele, amíg kb. magától be nem csusszan.
2021. okt. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
7%
Én is voltam már olyan lánnyal akinek olyan szűk puncija volt, hogy alig lehetett bedugni. De ez nem volt akadály.
2021. okt. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
73%

Hiába mondod, hogy nem görcsölsz rá, valószínűleg de. Ilyen nincs, hogy annyira szűk vagy, hogy nem fér be. Nem lazulsz el és nem vagy elég nedves.

Volt mindig elég előjáték, fel voltál izgulva?


Egyébként van egy egyszerű megoldás: sikosító. Nem értem ez hogy nem merült fel.

2021. okt. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%
Na neked való egy igazán kisfarkú pasi. Nem rosszból mondom, mert nekem is volt ilyen csajom, akinek extrém szűk és nagyon rövid hüvelye volt.
2021. okt. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Kellően izgattak előjátéknál. Szinte tocsogok egy kicsi érintéstől is. Ráadásul kicsit ducibb vagyok és elég magas tehát nem tudom h ez mellett lehet e kicsi hüvelyem egyáltalán. Ha magamnak csinálom vibrátorral akkor is kissé fáj
2021. okt. 17. 20:00
 8/13 anonim ***** válasza:
A jelenlegi állapotodban egyszerűen nem kell annyira benyomni és kész. Később majd tágulni fog.
2021. okt. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem rossz ha szűkebb és biztos belefér!!
2021. okt. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Tágulj innen :DDD
2021. okt. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!