Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mennyi ideig bírjátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyi ideig bírjátok ki szex nélkül?

Figyelt kérdés
Ha megismersz egy fiút aki teszik akkor pár napon belül már szexelnél is vele?
2021. okt. 17. 20:15
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Ha nagyon tetszik és kívánom akkor igen.
2021. okt. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Azzal kezdek
2021. okt. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Ha tetszik akkor simán. Minden további attól függ hogy jövünk ki, maximum ha szarul akkor szexeltünk egy jót. Hogyha az is szr volt... hát akkor too bad. :D
2021. okt. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
Én nem tudok ilyen hamar szexelni valakivel. Nekem kell sok találkozó és mélyebb ismerettség.
2021. okt. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
95%
Pár héten belül szoktam szexelni először, attól függ, mennyit találkozunk (persze ha mindnen stimmel, vonzó, a személyisége megnyert). Addig bírom szex nélkül, amíg nem jön egy normális férfi. Nem szexelek össze-vissza, annál, hogy alkalmiba belém ürítenek, a vibrátorom is jobb.
2021. okt. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló a vélemenyem mint a #4es válaszolónak.
2021. okt. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Addig bírom, amíg muszáj. :D Lassan egy éve volt utoljára, de nekem is több kell annál, mint hogy jól nézzen ki a másik.
2021. okt. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!